2737
2734
عنوان

بیا ببین چون تاپیکتو قفل کردی

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 73 پست
نی نی یار خودش قفل کرد ن من

نی نی یار قفل نمیکنه گلم میترکونه ولی باشه من با شما دعوا ندارم چیزایی هم که دیدم فراموش میکنم برو به سلامت

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
چشمانتون را باز کنید و امضا من را بخونید لطفا دیگه من را ریپلای نکنید به خدا واگذار شدید والسلام&nbs ...

خوندم هزار بار شما خودت پیگیر من بودی ن من

تازه وارد نیستم  بنا ب دلایلی  نشد که با کاربری قبلیم وارد بشم     .🤗 گلم اگه با نظرم مخالفی یا نمیتونی تحمل کنی کسی برخلاف تو نظر بده      این دیگه مشکله خودته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂 کلا با همه مشکل دارن ایشون اشکال نداره بذار خودشو خالی کنه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
نی نی یار قفل نمیکنه گلم میترکونه ولی باشه من با شما دعوا ندارم چیزایی هم که دیدم فراموش میکنم برو ب ...

😂😂😂

تازه وارد نیستم  بنا ب دلایلی  نشد که با کاربری قبلیم وارد بشم     .🤗 گلم اگه با نظرم مخالفی یا نمیتونی تحمل کنی کسی برخلاف تو نظر بده      این دیگه مشکله خودته  
2728

رفتم تو تاپیکش تشنج کردم😐ما الان دوره ای متولد شدیم که اوضاع اقتصادی آروم بود باز نیازهامون برآورده نشد و عقده ای شدیم و حالا هم که شرایط ازدواجمون مهیا نیست و همش حسرت و حسرت وحسرت

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚
خوندم هزار بار شما خودت پیگیر من بودی ن من

من پیگیر شما بودم عجب برو خانم عزیز خدا روزی ات را جای دیگری حواله کنه در تاپیک شما تنها کسی که با شما خوب صحبت کرد کی بود من ولی گویا اشتباه کردم فکر کردم لیاقت دارید 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
رفتم تو تاپیکش تشنج کردم😐ما الان دوره ای متولد شدیم که اوضاع اقتصادی آروم بود باز نیازهامون برآورده ...

مهدیس جان بیا یه کمم اینجا بخند😐 افکار پوسیده ت مورد انتقاد همه ست عزیزم

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

@نی_نی_یار_5    

2738
رفتم تو تاپیکش تشنج کردم😐ما الان دوره ای متولد شدیم که اوضاع اقتصادی آروم بود باز نیازهامون برآورده ...

برو دکتر برای تشنجت گلم

@نی_نی_یار_3     @نی_نی_یار_حذف_تاپیک2     @نی_نی_یار_5    

😂😂😂😂

من خواهرم دو تا بچه داره یه روز دو روز از پریودش بگذره رسما دیوونش میکنم،من عاشق بچه‌ هستم ولی وقتی نتونیم از پس نیازهای اولیه ش بربیایم اصلا همون بهتر که نازا باشیم

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚
برو دکتر برای تشنجت گلم

آخه پدر و مادرم همینجوری آوردنم تو دنیا رهام کردن امکانش نیس برم دکتر،اسباب بازی هم که نیس بخوام از فامیل بگیرم

آخه پدر و مادرم همینجوری آوردنم تو دنیا رهام کردن امکانش نیس برم دکتر،اسباب بازی هم که نیس بخوام از ...

🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣

طرز فکرش خوشم نمیاد

بنده خدا دخترش

چرا فکر کرده که پسر مردم میاد دختر بی جهزیه رو میگیره و تمام خرجش هم میده 

پس فردا همین دختر مورد تمسخر قرار میگیره میگن تو خونه باباش اضافی بوده

میگه دخترم میارم خرجش یکی دیگه بده   وقتی ببزرگ شد

طرز فکرش خوشم نمیاد بنده خدا دخترش چرا فکر کرده که پسر مردم میاد دختر بی جهزیه رو میگیره و تمام خر ...

من ارشد دارم ۴ ساله تموم کردم کاری که در شان اون همه زحمت باشه پیدا نکردم،اونی هم که دوسم داره و دوسش دارم از عهده هزینه های خودش برنمیاد نمیتونه بیاد خواستگاری،کاش منم مثل بعضی ها زندگی رو ساده میگرفتم 😂😂😂😂

2706