2726
عنوان

بیا ببین چون تاپیکتو قفل کردی

294 بازدید | 73 پست

اینجا گفتی اهمیتی نداره @mahdis278    

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

اره واقعا چ اهمیتی داره

تازه وارد نیستم  بنا ب دلایلی  نشد که با کاربری قبلیم وارد بشم     .🤗 گلم اگه با نظرم مخالفی یا نمیتونی تحمل کنی کسی برخلاف تو نظر بده      این دیگه مشکله خودته  
اره واقعا چ اهمیتی داره

پس نگو نگفتم دیگه هم حرف نزن چون حوصله بحث با شمایی که خودتو زدی به اون راه ندارم فقط خواستم بدونی چی گفتی

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@نی_نی_یار_3   ،مگخ تسکیرین شات گذاشتن ممنوع نبود؟

تازه وارد نیستم  بنا ب دلایلی  نشد که با کاربری قبلیم وارد بشم     .🤗 گلم اگه با نظرم مخالفی یا نمیتونی تحمل کنی کسی برخلاف تو نظر بده      این دیگه مشکله خودته  
2728
@نی_نی_یار_3   ،مگخ تسکیرین شات گذاشتن ممنوع نبود؟

آره کم آوردی؟😂😂😂

پس نگو نگفتم دیگه هم حرف نزن چون حوصله بحث با شمایی که خودتو زدی به اون راه ندارم فقط خواستم بدونی چ ...

🖕

آره کم آوردی؟😂😂😂

اره اره وقتی کاربیت تعلیق شد میفهمی

🖕

درکت میکنم چون خودتم میدونی چه گندی زدی اشکال نداره ادبت در همین حده

چتونه؟

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚
اره اره وقتی کاربیت تعلیق شد میفهمی

باشه بذار تعلیق بشه شما نگران خودت باش

چتونه؟

والا آخرین تاپیک این خانومو بخونی میفهمی من بی ادبی نمیکنم چون اینطوری تربیت نشدم ولی این خانوم معلم زبانه ادبشو ببینید

ای بابا بی خیال عزیزان اصلا هر کسی هر چند تا دوست داره بیاره والا ما که بخیل نیستیم   

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ای بابا بی خیال عزیزان اصلا هر کسی هر چند تا دوست داره بیاره والا ما که بخیل نیستیم    

اصلا بحث بچه آوردن نیست این خانوم گفت من کجا گفتم اهمیت نداره تا خواستم بهش نشون بدم تاپیکو قفل کرد اینجا شات گذاشتم که نگه خالی بسته ولی خب مثل اینکه یه کم براش سنگینه

والا آخرین تاپیک این خانومو بخونی میفهمی من بی ادبی نمیکنم چون اینطوری تربیت نشدم ولی این خانوم معلم ...

باشه الان میخونم

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚
اصلا بحث بچه آوردن نیست این خانوم گفت من کجا گفتم اهمیت نداره تا خواستم بهش نشون بدم تاپیکو قفل کرد ...

اره متوجه شدم دلیل تاپیک شما را ولی کشش نده چیزی که اهمیت داره ارامش شماس عزیز دلم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706