2737
2739

پسرم ۳ ماه پیش ک ۳ماهش بود شیر خودمو نمیخورد ۳.۴ساعت بود هیچی نخوده بود و از گشنگی خون‌گریه میکرد

مجبور شدم شیرخشک بدم دیگ مادر شوهرم گف دیگه نمیخواد که بچه بمیره شیر خشک بدیم...

چهار تا خواهر شوهر دارم

خواهرشوهرم(خواهر شوهر سومیم) اومد گفت چرا داری شیر خشک میدی فلان با صدای بلند ..

منم گفتم از عمد نمیدم که شیر خودمو نمیخوره..

گفت فکر کردی من مامانتم با من اینجوری حرف میزنی بعد مامانم اومد (منو جاریم با مادرشوهرم زندگی میکنیم من طبقه اول جاریم دوم سوم و چهارم خونه مادر شوهرمه)

گذاشتم رفتم خونه خودم صدای خواهر شوهرم دادو بیداد میکرد از کانال کولر صداش میومد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بعد مادر شوهرم اومد گفت اره فلانی خوبی یه دفه خواهر شوهرم اومد‌گفت فهیمه خانم این چه دختر پروییه یه عالمه حرفای بد دیگه

انقد گفت گفت گفتم مامان پاشو بریم خونه خودمون فلان

گفت مریم خیلی پرویی 

گفتم پروام اره پروام

بلند شد منو زد منم خواستم بزنم مادرشوهرم نمیزاشت...

وا چرا اجازه میدی؟باصدای بلند حرف بزنه توهین کنه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706