2733
2734
عنوان

بیایید از مهمونای عجیب تون بگید🙄🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 1943 بازدید | 77 پست
پسرخواهر شوهرم وسایلامو برمیداره میبره مامانشم هیییچی  نمیگه  چهارسالشه هروقت میاد بدون ا ...

این اختلال روانیه 

اینده روشنی نمیبینم براش😐

پشت هر دختر قوی🤷🏻‍♀️———>هیچکی نیس😏خودشه😎👑
خاک بر سرش بی ادب

وااای  چطوری روشون میشه آخه

من برادر شوهرم تا حالا اتاق خوابمون ندیده بعد چند سال 

کلا بریم خونه یکی هیچوقت  اتاق خوابش نمی ریم مگه اینکه یه اتاق داشته باشه بریم لباس عوض کنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسرخواهر شوهرم وسایلامو برمیداره میبره مامانشم هیییچی  نمیگه  چهارسالشه هروقت میاد بدون ا ...

اه اه چقد بی تربیت 

یبارم یکی اومد خونه ما همینکارو کرد ‌راس راس به مامانش گفتم خیلی کاربچه ت زشته عروسکم محکم از دست بچش کشیدم گفتم بسلامت 😁

وااای  چطوری روشون میشه آخه من برادر شوهرم تا حالا اتاق خوابمون ندیده بعد چند سال  کلا ب ...

اخه اینم نمیشه من خونه جاریام میرم شوهرم زیاد میمونه مثلا چند ساعت اخرش مجبور میشم برم تو اتاقشون یا دراز بکشم یا لباس عوض کنم 

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

مادرشوهرم یه بچه پنج.ساله داره انقد لوسش کردن که نگو

مثلا تنهایی میاد خونم من زیاد بهش رو نمیدم و اونم میره به زور مامانش رو.میاره 

مامانشم خداروشکر هیچ نه ای رو بچش نمیاره هر چی خواست ور میداره میده دست بچش

یه روز زن دایی شوهرم(زن داداش مادرشوهرم) بهم میگفت بچش میومد مامانش هم میورد بعد دست میکرد تو کمد چیز میزام رو میداد دست خانم😖

اونم رفته به مادرشوهرش گفته به دخترت بگو نیاد خونم خوشم نمیاد

2740

منم بعضی وقتا بچه مهمونام اسباب بازی بچه هامو بردن منم کلی ناراحت شدم ولی دیگه چاره ای نیست بعضی پدرو مادرا خیلی بی عقل هستن متاسفانه

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘
این اختلال روانیه  اینده روشنی نمیبینم براش😐

بچه 4 سالشه 

اختلال از مادرشه که نمیگه بهش 😂 سری قبل رژمو برده بود یه میزداره برای خودش اونجا دیدم منم برش داشتم اینقد دنبال این رژم گشتم 

خب یکی نیست بگه زن حسابی تو که میدونی بچت اینجوریه کیفشو قبل بیرون رفتن.بگرد تا عادتش از سرش بیفته اون سختته میبینی بچت چیزی داره که مال خودت نیست بپرس از کیه دعواش کن !4تا بچه داره اصلا ولشون کرده بیخیاااالل

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

یک دفعه تازه رفته بودم خونه خودم  تعداد زیادی مهمون واسمون اومده بود داشتم دم در سلام احوال پرسی می‌کردم وقتی ک کامل اومدم تو دیدم نصفشون نیستن بعد فهمیدم رفتن تو اتاق سر کمد دیواریم دارن جهیزیمو میبینن/:

چند وقت پیش ها شوهرم بهم گفت فرمانده سربازی چند سال پیشم ک فقط یک دفعه دیدمش زنگم زده گفته زنم میخاد ورودی خونتونو ببینه قراره بیایم خونتون/:

در انتظار نی نی 

والا بعضیا میگن بدمون میاد برن دسشویی خونمون یا اتاق خوابمون والا مهمون برا عوض کردن لباسش مجبوره بره اتاق خواب یا دسشویی واجبیه دیگه...

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
2706