2737
2739
عنوان

بیایید از مهمونای عجیب تون بگید🙄🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 1943 بازدید | 77 پست
داماد عموی شوهرم  برای بار اول اومدن خونمون پاشد کل کمد هام رو نگاه کرد کشوی هارو باز کرد شور ...

خاک بر سرش بی ادب

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما يه فاميل نزديك داريم از بس وسواس و تميزه

يعنى سال به سال مهمون دعوت نميكنه مبادا خونه اش كثيف بشه

ولى خودش همش تلپ خونه مردم

خونه ما هر وقت مياد با اينكه بينهايت كم محليش ميكنم

دوباره هفته بعدش مياد نميفهمم اينقد نميفهمه كم محلياى منو😐😐😐

دوستم  اومد خونمون دوتا بچه هاش همش روي تختم بالا و پايين ميپريدن،رو تختيم هم رنگش روشن.هيچي هم بهشون نميگفت 

فشارم رفته بود بااالا😡😡😡😡😡

نماز درد را از بدنمان دور مي كند و سختي هاي روزگار را آسان مي كند و اگر با دعا همراهش كنيم ديگر چيزي محال نيست ب اذن الله 😍😍
2728
ما يه فاميل نزديك داريم از بس وسواس و تميزه يعنى سال به سال مهمون دعوت نميكنه مبادا خونه اش كثيف بش ...

شمام برید دو سه دفعه اونم دیگه نیاد

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘
عمم با بابام قهره 😁🥴 به خاطر من میاد خونمون دو هفته هم میمونه تو اون دوهفته از اتاق من درنمیاد بی ...

آخی عزیزم چقد خوبه

کاربری های ترکیده شامل:برکه ۶۵. ننا. دریااااااا لازم ب ذکر است کاربری ها بابت بحث های سیاسی ترکیده والا یه کلمه گفتیم رفتیم رو هوا شما نکنید حیف کاربریتون❤

یه بار فرمانده شوهرم تو سربازیش ک مربوط ب پونزده سال پیش میشه زنک زد ب شوهرم ک فلانی ما اومدیم شهر شما حا نداریم ماهم تعارف ک بیاین منزل ما  با زنش اومدن خونمون زنه زن دومشم بود لعد شام و اینا ما رفتیم بخوابیم جای اینا رم تو اتاق انداختیم نصف شب دیدم بو میاد شوهرمو بیدار کردم رفتیم دیدیم رو گاز تو اشپزخونه زن و سوهر  تریاک میکشن

داداشم و زن و بچش که میان خونمون یعنی کاری با خونه میکنن که حمله مغولا با ایران نکرد....

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه
2738

پسرخواهر شوهرم وسایلامو برمیداره میبره مامانشم هیییچی  نمیگه 

چهارسالشه هروقت میاد بدون اجازه یواشکی کلی وسیله برمیداره میبره دفعه اخر سایه مو برداشته بود پسر جاریم دید ازش گرفت بزور گریه میخواست برداره 

مامانش یه بار هیچی نمیگه فقط خواهرش گفت عادتشه از هرچی خوشش بیاد میذاره کیف مامانم یا کیف من!!!

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

یکی از دوستای بابام خودشونو دعوت کردن خونمون  همینطور سرزده اومدن کلید خونمون تو یه شهر دیگه رو گرفتن پررو پررو رفتن دو هفته اونجا بودن به ما گفتن دو روز بودیم همسایمون لوش داد عوضیا تو اتاق منم که پر مایو و لباس کوتاه و ایناستم رفتن  کمدم بهم ریخته بووود بعد دوباره برگشتنی بدون دعوت خودشونو خراب کردن خونمون واسه ناهار تازه  دوباره داشت هماهنگ میکرد با بابام که اخر ماهم میخایم بریم خونتون باز بابام گفت جایی هستیم نمیتونیم کلید بدیم دستتون  

I don’t want to die..Sometimes wish I’d never been born at all

یبار همسایم با بچش اومد خونمون تازه میخاست از پوشک بگیرتش ولی اینقد احمق بود نمیفهمد ک اگه خونه مردم میرع بچه شو پوشک کنه...خلاااااصه یهو بچه پررو اومدتواتاق من یهو گلاب به روتون جیش کرد رو فرش اتاقم انچنان سرش دادکشیدم که گرخید...بعدم مامانش بچه شو بغل کرد رف خیلیم پررو