2737
2739
عنوان

رفتم کتاب باز کردم پیش یکی از این ملاها😕

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 61 پست
همش الکی من باردار بودم  مامانم تو راه کربلا برام سر کتاب باز کردگفت دخترت از یه مردی میترسه ا ...

اره بابا دروغ میگن . میگه دختر بیماری داره الان درگیر بیماری مامانم میگه اره چند روز اسهال شده😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ادم واقعا این جوونای عاشقو که میبینه لذت میبره از فردا هروقت تو فکر بری هروقت ناراحت باشی هروقت خیل ...

اره به خدا مامانم قبلنا هفته ای یکبار میپرسید عاشق شدی الان هر دوساعت یکبار😑بابامم میگه بگو اگر مرده بیاد جلو😂😂😂وای خدا

😂😂😂😂😂 ما تازه ۱۸ سالمه بابا . 

عیبی نداره 18 سالگی برای بعضیا عشق هورمونیه بهش میگن بلوغ هورمونی😂(دکتر سریرا این اسمو گذاشته😂😂😂)

بگو ما جورش میکنیم برات😅😅😅

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
اره بابا دروغ میگن . میگه دختر بیماری داره الان درگیر بیماری مامانم میگه اره چند روز اسهال شده😑

ای وااای حرف مامانت  😂😂😂😂😂

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2740

واااییییی 😂😂😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
اره به خدا مامانم قبلنا هفته ای یکبار میپرسید عاشق شدی الان هر دوساعت یکبار😑بابامم میگه بگو اگر مرد ...

بگو نامرده نمیاد الکی اسم یه خواننده خارجیو بگو ازاون سیاه پوستا 🤣🤣🤣

راسته اگه طرفت کاربلد باشه شوهر من رفت بااینکه غریبه غریب بود ب شوهرم همه چیوراست گفت گفت سنت اینق ...

اره جدیدا زنداییمم باز کرده ی مشکلی داشت.توزندگیش اونم گفته بود بهش و ی دعایی نوشت تا مشکلش حل شه و شد خداروشکر

ما که بدمون نمیاد شوهر کنیم حیف کیس مناسب پیدا نمیشه😂

😂😂😂