2733
2734
عنوان

رفتم کتاب باز کردم پیش یکی از این ملاها😕

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 61 پست

خداتو شکر کن که نگفته رابطه داری 😂😂😂هر چیزی میگن پول بگیرن 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سرکتاب باز کردی منم دوس دارم ی بار بازکنم ببینم تا چ حد واقعیت داره زیاداعتقاد ندارم اخع

راسته اگه طرفت کاربلد باشه

شوهر من رفت بااینکه غریبه غریب بود ب شوهرم همه چیوراست گفت

گفت سنت اینقده سردرد داری چندساله فلان موقع هامیگیره سردردت

تعداد بچه گفته

گفته هروقت ضامن کسی شدی پشیمون شدی ک واقعیت داشت وخیلی چیزای دیگه

2740

ادم واقعا این جوونای عاشقو که میبینه لذت میبره

از فردا هروقت تو فکر بری هروقت ناراحت باشی هروقت خیلی سرحال باشی هروقت عصبی باشی هروقت کم حرف بزنی هر وقت زیادی حرف بزنی همش بهت مشکوک میشن میگن شکست عشقی خورده😂😂😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

همش الکی من باردار بودم 

مامانم تو راه کربلا برام سر کتاب باز کردگفت دخترت از یه مردی میترسه اون اذیت و ازارش میده 

مامانم برگشت بهم گیر که بگو کی اذیتت میکنه برم براش حالا هی قسم ایه اخه مادر من کی میتونه منو اذیت کنه من کسیو اذیت نکنم هیچکس نیست که منو اذیت کنه 

به زن عمومم گفته بود پسرت بچه دار میشه ولی نه از این زنش یه زنه دیگه میگیره الان بچش یک سالشه ماشالله ناز نمکی 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین