2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من شیر خشکی بود وزشن زیاد بود 16 ماهه که شد دخترم به دنیا اومد بهداشت گفت شیر گاو بده الان 19 ماهشه خییلیم راضیم البته مثل قبل وزن زیاد نمیکنه ولی بهداشت میگه نموردارش عالیه تقریبا 14 کیلو وزنشه 

2728
2738
نه دروهمسایمومغزموخورده

ول بابا این همسایه ها حرفشون تمومی نداره ماشالا هر کسم واسه خودش یه پا مختصص . اگه بهداشت چیزی نگفته خودتو اذیت نکن. پسر من تپل بود وقتی میخواست چهار دستو پا یا راه بره چون وزنش زیاد نمیتونست وزن خودشو تحمل کنه خیلی اذیت میشد خیلیا فکر میکنن تپل بودن خوبه ولی اصلا اینجوری نیست هر چیزی اندازه داره در ضمن وزن موقع توعد و قد بچه هم شرطه باید همه چی باهم اوکی باشه . بیخودی خودتو درگیر چرت و پرتایی که میشنوی نکن 

همونطور که گفتم پسر من 10 روز دیگه میشه 19 ماهه مادر شوهر اینا هی زر مفت میزنن که چرا نمیتونه حرف بزنه چرا از پوشک نگرفتیش و از این حرفا  ولی من همونجور که خودم صلاح بدونم با بچم رفتار میکنم چون فقط منم که میدونم اگه بچم نمیتونه حرف بزنه عوض کلی کار هست که میتونه انجام بده واسه همین از این گوش میگیرم از اون گوش در میدم