2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه چقدی مثلا  به نوزاد نده چون گوارشش تحمل پروتویین بالای شیر گاو نداره 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
والا فکرکنم لاغرکنه .من از هرکس پرسیدم سیرگاوشروع کرده برای بچه گفت لاغرمیکنه 

دوسالشه اصلاچاق نمیشه میگم نکنه ازشیرباشه

من خیلی وقتانخونده ردمیشم دلیل نیست کم اورده باشم🤞⁦✌️⁩
2738
بعد از دوسالگی شاید . ولی قبلش نه حتی ممکنه لاغر و نحیف و مریض بشه و معده و روده و همه چیش بهم بریزه ...

۷مهردوسالش روپرمیکنه خوب شیرمیخوره ها خشک ولی وزن اضافه نمیکنه

من خیلی وقتانخونده ردمیشم دلیل نیست کم اورده باشم🤞⁦✌️⁩

به بچه ی زیر یک سال شیر گاو خیلی توصیه نمیشه چون پروتیین بالایی داره بچه تو هضمش اذیت میشه . بعد از یک سالگی مشکلی نداره ولی بیشتر از اینکه تپل کنه به رشد قدش کمک میکنه و زود تر استخون میترکونه. من خودم دوتا بچه کوچی

از ۱۲ ماهگی به بعد فقط غذا و‌خوراکی تپلش می کنه 

زیر ۱ سال شیر تپل می کنه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
۷مهردوسالش روپرمیکنه خوب شیرمیخوره ها خشک ولی وزن اضافه نمیکنه

اگه شیرخشکیه به نظرم از شیر نگیرش بزار بخوره هنوز ولی کم کم از شیشه بگیرش .یعنی تو لیوان یا با نی بخوره. شیر گاوم بعد از دوسالگی کم کم براش شروع کن بیشتر به غذاش برس. هر غذایی مهم نیس فقط بده بخوره میان وعده هم بده کلا مدام بده یه چیزی بخوره خوردن چاقش میکنه

2706