2737
2734

مث بقیع فقط اداهاش بیشترع

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

لعنت ب بعضی پسرا 😑

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عاشق خیلی میپلکه اطراف دختره سعی میکنه هرجا اون باشه اینم باشه نگاهشدتوجهش ب سمت اونه البته ن همیشه چون بعضیا خجالتین بعد اگه واقعا عاشق بشن سریعا اقدام میکنن ب خونواده میگن و اول ب خود دختر میگن ببینن نظرش چیه و بعدش باقی ماجراها خخخ انقد دیدم از این موردا اطرافم

2738
چرا😄😄

چون بی شعورن... نمیشه رو عشقشون حساب کرد

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
چجوری کامل میگی؟

کامل ک نمیدونم چون خودم تو روابط نبودم اما دورم دیدم 

اگ بخادت دیگ پا پیش میزاره 

ولی هیچوقت نمیتونی ادمارو کامل بشناسی

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ب نظر من برادرشوهر من یه عاشق واقعی 

ویژگیاشم اول از همه اینک هرچی خانومش بگه همونه100درصد حرفشو گوش میده

خانومش تو بدترین شرایطی بود ک یه زن میتونه باشه و هر مردی جای اون بود و عاشق نبود فقط از اون زن سواستفاده میکرد ولی این عاشقانه پاش موندو باهاش ازدواج کرد 

بخاطر رنش قید خانوادشو زد و تو روی همه مخالفا وایساد

تو جمع و مهمونیا دائم پیش خانومش میشینه و حواسش ب اونه وحرف زدن بااونو ب بقیه ترجیح میده

این تنها پسر عاشقیه ک من دیدم 

اینم ویژگیاش بود

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️
2706