2737
2734

مث بقیع فقط اداهاش بیشترع

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

لعنت ب بعضی پسرا 😑

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عاشق خیلی میپلکه اطراف دختره سعی میکنه هرجا اون باشه اینم باشه نگاهشدتوجهش ب سمت اونه البته ن همیشه چون بعضیا خجالتین بعد اگه واقعا عاشق بشن سریعا اقدام میکنن ب خونواده میگن و اول ب خود دختر میگن ببینن نظرش چیه و بعدش باقی ماجراها خخخ انقد دیدم از این موردا اطرافم

2738
چرا😄😄

چون بی شعورن... نمیشه رو عشقشون حساب کرد

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
چجوری کامل میگی؟

کامل ک نمیدونم چون خودم تو روابط نبودم اما دورم دیدم 

اگ بخادت دیگ پا پیش میزاره 

ولی هیچوقت نمیتونی ادمارو کامل بشناسی

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ب نظر من برادرشوهر من یه عاشق واقعی 

ویژگیاشم اول از همه اینک هرچی خانومش بگه همونه100درصد حرفشو گوش میده

خانومش تو بدترین شرایطی بود ک یه زن میتونه باشه و هر مردی جای اون بود و عاشق نبود فقط از اون زن سواستفاده میکرد ولی این عاشقانه پاش موندو باهاش ازدواج کرد 

بخاطر رنش قید خانوادشو زد و تو روی همه مخالفا وایساد

تو جمع و مهمونیا دائم پیش خانومش میشینه و حواسش ب اونه وحرف زدن بااونو ب بقیه ترجیح میده

این تنها پسر عاشقیه ک من دیدم 

اینم ویژگیاش بود

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️
2706