2733
2739
عنوان

شنبه صبح پسرم و میبینم...

385 بازدید | 18 پست
شنبه صبح سزارین میشم و بعد نه ماه انتظار پسرم و میبینم فقط یه نگرانی دارم شیر دادن و کم بودن شیر تو روزای اول که باعث گریه بچه میشه چیکار کنم؟راهکاری هست؟
آرزو کن گوشهای ” خدا ” پر است از آرزو و دستهایش پر از معجزه شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه ی ” خدا ” باشد . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی خانوما ایشالا واسه همه اونایی که آرزوش و دارن
آرزو کن گوشهای ” خدا ” پر است از آرزو و دستهایش پر از معجزه شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه ی ” خدا ” باشد . . .
ستاره عزیز شیردوش به کارت اومد؟ یعنی شیردوش جریان شیر و بیشتر نمیکنه؟
2738
خب شیرخشک و به این راحتی ها دکتر تجویز نمیکنه
ان شالله به سلامتی و دل خوش زایمان کنی بچه من که دوشب اول همش خواب بود با زحمت بیدارش میکردیم شیر بخوره.ولی شیر زود جریان پیدامیکنه.مک بزنه و تغذیه ات خوب باشه فقط یه روز سختته.ان شالله مبارک باشه و قدمش خیر
هرجاچراغی روشنه از ترس تنهابودنه ای ترس تنهایی من اینجاچراغی روشنه
2706