2737
2739
عنوان

واقعااااا ازدواج تو سن کم مزخرف ترینه

| مشاهده متن کامل بحث + 1157 بازدید | 99 پست
یه رفیق داشتم درسش عالی بود هرچی از باهوش بودنش بگم کم گفتم یک هفته بعد کنکور عقد کرد  وقتی ن ...

عاقااا تورو خدا بگو من كي ازدواج ميكنم

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به دختر هایی هستم که استعداد دارم و نخبه آمد ولی شوهر میکنن که برن تو روستا هر روز شیر بدوشن  ...

خب منم پذیرش شدم از شهید بهشتی زن یه روستایی شدم نرفتم چ ربطی داره اخه اگه ب زور بوده اره اشتباهه اگه ن ک چرا ازیت میکنید اخه بخدا من دلم خونه😭

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
یه رفیق داشتم درسش عالی بود هرچی از باهوش بودنش بگم کم گفتم یک هفته بعد کنکور عقد کرد  وقتی ن ...

اه اه این همه تلاش کرد 

واقعا نرررفت؟؟؟!!!😑

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
2731

خداروشکر من زود ازدواج نکردم چون پختگی الان رو نداشتم

ولی عمه های شوهر من رفتن خونه شوهر درس خوندن الان یکیشون کارمند دولته شوهرشم تو بازار آهنگری داره خیلی هم زندگی شون خوبه 

بنظرم همچی بستگی ب شعور مرد داره

مرد اگه ب پیشرفت زنش حسادت نکنه عالی میشه

خدایا ممنونم همه منتظرها  رو با یه خبر خوش، دل شاد کن..آمین
چ ربطی داره توروخدا ازیت نکنید اونایی ک زود شوهر کردنو الا تایپک زدم من اخه چ گناهی کردیم ما😭

خب نگاه کن منم مثل تو ام زود ازدواج کردم تمام تاپیکات راجب خانواده شوهره منم چند روز دیگه همچین تاپیکایی میزنم 

واقعا حیف ما نبود درس ما خوب اونوقت گرفتار اینا شیم بعدم من منظورم مختص شما نبود فقط

چون خود دخترا دوست پسر میگیرن میخوان ازدواج کنن پدر مادراشون اگه قبول نکنن میشه ماجرای رومینا اگه قبول کنن میگن چرا سیزده ساله رو شوهر دادن خب دخترا خودشون میخوان گوششون هم انگارپنبه گذاشتن خونواده چه تقصیری داره وقتی همه تلاششو میکنه دختر توجیه نمیشه

2738

ازدواج زیر ۱۸ سال واقعا اشتباهه چون بلوغ فکری تکامل پیدا نکرده و معیارای ازدواج اکثرا توی این سن سطحی و ناپخته هست 

و با بالا رفتن سن کم کم معیارا تغییر میکنه و نارضایتی ها شروع میشه

(البته کسایی که مجبور شدن به هردلیلی تو سن کم ازدواج کنن بحثشون فرق میکنه)

من 23 سالمه و دارم درس ميخونم و نسبتا شاغل هم هستم ولي فاميلمون ديووووونم كردن از بس ميگن چرا ازدواج نميكني

خسته شدم

یه دختر ۷۷ ای شاد و پرانرژی و عاشق همسرش ♥️ /آذر ماه ۱۳۹۹ برای اولین بار دیدمت و وارد زندگیم شد و شد همه زندگیم💍💏 ن♥️ح
من ۱۴ نامزدم شدم ۱۶ عروسی الانم یه دختر ۳ ساله دارم خودمم ۱۹ سالمه 

اوه یس

من ۲۰ سالمه بچه ندارم

راصی هستی؟

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
ازدواج تو سن کم داره به معضل اجتماعی تبدیل میشه توایران. دخترایی که دارن زندگی وجوانی خودشونو تباه ...

اینجوری نگو منکه هم ش غصه میخورم ن بچگی کردم ن نوجونی دلم خونه خیلی انتخاب خودمم نبوده انتخاب خانواده 

من به دختر هایی هستم که استعداد دارم و نخبه آمد ولی شوهر میکنن که برن تو روستا هر روز شیر بدوشن  ...

عزیزم الان روستاهاهم فرقی با بقیه جاها ندارن بعدم اگه دختره رو ب زور شوهرش نداده باشن خودش راضی باشه خب چ اشکالی داره

ولی برعکسشم هست هم کارای من انقدر گفتن درس بخونیم شاغل بشیم الان ۱۵ نفر بالای ۳۵ سال مجرد داریم ک همینطور عزب موندن..چندتاشون ب خوده من گفتن اگه کیس خوب سراغ داری معرفی کن از تنهایی خسته شدیم

ن ازین درم بوم بیفتین نه ازون ور

خدایا ممنونم همه منتظرها  رو با یه خبر خوش، دل شاد کن..آمین
2706