2733
2734

پدرو مادرا ظلم‌میکنن در حق بچه هاشون 

دختر دایی من فرهنگیان قبول شده ولی چون شوهرشم معلم و تو روستا درس میده  امسال عروسی دارن اونم باید بره روستا نمیتونه بره دانشگاه فک کنیم ۱۲سالش شد نامزد شد چهار سال هم تو عقد بود الآنم ۱۸سالشه میخاد عروسی بگیره ،،،،، بخدا نخبه بود بهترین هرچی از زرنگیش بگم کم گفتم  با بیکاری باباش و بی پولیشون که یک کتاب کمک درسی نداشت فرهنگیان دانشگاه دولتی قبول شد 

یا حتی منم درسام خوب بود ۱۵سالم بود عروس شدم من دخترمو می‌زارم قشنگ درس بخونه بعد شوهرش میدم

یاخدااااا😱

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اونوقت نمی‌دونم چرا بعضیا از ازدواج سن کم استقبال میکنن

ازدواج فقط بالای ۲۴ سال 

منم ازین ادما زیاد دور دارم ، مامانبزرگم که نااابوده ، میگه دختر از ۲۱ بگذره دیگه کسی نمیگیرتش

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
2740

منم موافقم

اصلا دوست ندارم زود ازدواج کنم 

نوزده سالمه تا درسم تموم نشه نمیخوام ازدواج کنم

از خدا هم میخوام ک تو بازه زمانی هیچ خواستگار خوبی جلوی پام نزاره ک من نتونم نه بهش بگم 

تازه ۱۲ سالگی هم دکترای اکسفورد رو گرفتن😅

😂😂😂😂

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

عزیزم من ۱۷ ازدواج کردم 

ولی مستقل هستم از نطر انتخاب

بستگی داره چه کسی رو انتخاب کنی که فرصت هاتو نابود نکنه من شوهرم همین الان میگه حتی اگه دانشکده افسری هم خواستی بری برو چون خودم علاقه دارم با اینکه فاصله میوفته 

قرار نیست جلو پیشرفت هم رو بگریم

2706