2726
عنوان

واقعااااا ازدواج تو سن کم مزخرف ترینه

| مشاهده متن کامل بحث + 1157 بازدید | 99 پست

باید دولت قانون تصویب کنه نذاره زیر بیست ازدواج کنن. ولی متاسفانه هدایتای دینی که برای اولیای خاص خدا بوده رو میارن جلو برای مردم کوچه خیابون و مردم میگن خب این دیگه پریود شده چرا شوهرش ندیم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینجا هم من میبینم ۱۸سالگی دختر مردم تازه داره طلاق میگیره چون شوهرش دست بزن داره ،😐😐

راس میگی حواسم نبود الان مامانای زیر ۱۸میان میگن ب تو چ خیلی ام راضیم..عاقا اصن من رفتم الفرااااار..  

به نیت 
یه رفیق داشتم درسش عالی بود هرچی از باهوش بودنش بگم کم گفتم یک هفته بعد کنکور عقد کرد  وقتی ن ...

اه اه ، مردشور این آقا بالاسرای زورگو رو ببرن

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
عزیزم من ۱۷ ازدواج کردم  ولی مستقل هستم از نطر انتخاب بستگی داره چه کسی رو انتخاب کنی که فرصت ...

عزیزم بیشتر همسرا مخالف درس نیستن ولی از اونور میگن بچه میخایم از اونور میبینی دانشگاه دولتی شهر خودت قبول شدی ولی باید باشوهرت بری روستا

اونوقت نمی‌دونم چرا بعضیا از ازدواج سن کم استقبال میکنن

ازدواج واسه کسی خوبه که خودش بخواد دورو بر 20 خوبه 

تو دوازده سالگی نامزدی دیگه خیلی زوده 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
عزیزم بیشتر همسرا مخالف درس نیستن ولی از اونور میگن بچه میخایم از اونور میبینی دانشگاه دولتی شهر خود ...

نمیدونم‌واقعاعزیزم 

بعضی آدم ها بد قولن

فوقش میتونن خابگاه بگیرن

ولی الان ۲۰ سالمه و هنوز تو همچین موقعیتی قرار نگرفتم

و دانشجو هستم 

و میگه هر کاری دوست داری انجام بده هر جوری که دوست داری 

فقط نزاربیکار بمونی که تو خونه اذیت بشی

چون میدونه آدمی نیستم که یه جا بشینم

چ ربطی داره توروخدا ازیت نکنید اونایی ک زود شوهر کردنو الا تایپک زدم من اخه چ گناهی کردیم ما😭

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

بااینکه منم تو سن کم ازدواج کردم (خیلی کم نه ها دیگه ۱۲ نه 😐😂) نصبتا کم 

و شوهرم ادم بدی نیس اما قبول دارم که ازدواج تو سن کم اشتباهه.

البته بنظرم  زندگی با پدر مادر هم اشتباهه😂😂..باید از ی سنی ب بعد مجردی زندگی کنی و عشق و حال 

کلا کسی نباشه بهتره 😂😂

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2706