2733
2739
عنوان

من راضی نباشم حرام؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1591 بازدید | 150 پست
خانوم نمیتونه بادست ظرف بشوره رفته براش ظرفشویی خریده 

ظرفشویی اصن واجب نیس حالا اگه لباسشویی یا وسیله ضروری بود یچیزی چقد ادا داره خواهرش شوهرمگه نداره اون بخره    

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بشین منطقی قانعش کن بگو فقط ت نیستی ۴ تا برادر دیگم داره بعدشم تو این گرونی پس انداز کن برااینده بچه ...

گفتم میگه اونا برا خودشون من خودم میخوام بخرم و میخرم چند بار دعوا کردیم ولی آدم نمیشه 

همچین مردایی رو باید بندازی تو قسط و قرض همیشه مشغول پرداخخ اقساط باشن. برای خودتم پول جمع کنی بذاری گوشه کنار وگرنه اصلا منطق اولویت زندگی و زندگی مشترک و این چیزا حالیشون نیس. دنیارم جمع کنی و دنیا بگه حق با توئه به خرجشون نمیره.

دعوا نکن وگرنه حسابی میبازی. فقط کم‌کم شروع کن هرچی لازم داری با قسط و وام بخر بذار دفعه بعد که مامانش گف میلاد میخره در جواب مادرش بگه دستم خالیه

2731
ظرفشویی اصن واجب نیس حالا اگه لباسشویی یا وسیله ضروری بود یچیزی چقد ادا داره خواهرش شوهرمگه نداره او ...

لباسشویی گفت بخریم ولی نمیدونم چیشد گفتن و ظرفشویی 

من خیلی دیدم هم اینجا هم تو دنیای واقعی من جاریم تصادف کرده ولی پول بیمارستان رو طرف داده و دیه رو ب ...

اخه دیگه ادم باید طرفشو بشناسه

جاری من بی احترامی کرد

شوهر نذاشت حتی من دیگه بهش زنگم.بزنم

جاریم  بسیار بی لیاقته

دست عسلی منو که چپونده بودم دهن خودش و بچه هاش گاز گرفت تحفه

ولی من دوسش دارم 😔 سعی کردم بهش بفهمونم خانواده اش دوسش ندارن فقط دنبال پولش ان ولی نفهمید ولی تو د ...

کاش زود بفهمه مثل شوهر من نشه بعد اینکه ورشکست شد همه پشتش خالی کردن حتی خواهری که سال ۹۰  براش ۱۰ ملیون خرج کرد همه کار کرد الان جواب سلام شوهرمم نمیده من میگم بهش حقته محبت بی جا موجب مرض هست

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
همچین مردایی رو باید بندازی تو قسط و قرض همیشه مشغول پرداخخ اقساط باشن. برای خودتم پول جمع کنی بذاری ...

خدا مادرش از زندگی مون نیست کنه کل مشکلات مون حل میشه بخدا 

2740

اگه وضع شوهرت خوبه و برای تو کم نمیزاره و اونام آدم قدرشناسی هستن، اشکالی نداره،

اینکه میگین مرد پول‌خودشه رو‌قبول ندارم

حس بدی به این جمله دارم

پول خودشه

خونه خودشه

....

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
اگه وضع شوهرت خوبه و برای تو کم نمیزاره اشکالی نداره، اینکه میگین مرد پول‌خودشه رو‌قبول ندارم حس ب ...

خوب نیس خواهر بخور نمیر ی پولی اومد دستمون اونم دیگه نیست شد نابود شد ولی ایشون اول باید طلاها بنده رو بدن 

اینم مثل شوهرت میشه خیلی دوست دارم بشه خیلی 

بخدا الان خانواده اش هیچی حسابش نمیکنن وقتی پول داشت فقط دوشیدنش شیرش که خشک شد انداختن رفتن  الان سختی زندگی رو دوش منه ولی حرفش پیش بیاد جلو روش میگم کوفت خواهرات بشه

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
2706