2726
عنوان

من راضی نباشم حرام؟؟؟

1591 بازدید | 150 پست

شوهرم برای خواهرش ی وسیله برقی خریده ولی من راضی نیستم اصلا راضی نیستم 5 تا داداش دیگه داره ولی مادر عفریته اش رو ما انگشت گذاشته شما براش فلان چیز باید بخری اونم 12 تومن 

من اصلا راضی نیستم اصلا ام دل خوش نیستم ک براحتی استفاده کنه خب پدر داره مادر ام داره وضعشون ام خوبه نمیمردن خودشون بگیرن براش برا خونه مجردی اش البته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر همسر شما براتون کم نمیزاره تو سختی زندگی نمیکنی هر چی میخوای فراهم حق با همسرتون هست 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2728
وا بخیل نباش داداششه خب،خیر حرام نیس.یه لحظه خودتو بزار جای اون دوس داشتی باتوام این برخوردشه؟!

😒 وقتی من خونم نیاز داره ی چيزي اون نخره بره براش اون بخره بله خرام4حراااام

حقوق خودشه خیر حرام نیس 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

حرام ک نیست چون مال خودش ک کسب کرده اختیارش رو داره هر جور میخواد خرجش کنه اما بهتر بود با شما مشورت میکرد و با هم تصمیم میگرفتید اینجوری سما هم ناراحت نمیشدی الان از نظر اخلاقی قشنگ برخورد نکرده

2706