2737
2739
عنوان

الان خیلی ها بچه هاشونو زنده به گور می کنن اما اسمش فرق داره میگن سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 2133 بازدید | 152 پست
داره حقیقت هارو میگه روانی نیست

پذیرش اینجور حرفا برا ی سری عقده ای انسان دوست نما خیلیییییی سخته خیلی اخرشم میکشونن ب فحش و بد دهنی 😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو روانی هستی بهتره بری تیمارستان میمنت بهت شوک بدن

روانی کسیه که بدون دونستن شرایط زندگی آدما دهنش رو باز میکنه در مورد خصوصیترین تصمیمات زندگی دیگران گه میخوره. من با دو تا روش پپیشگیری باردار شدم و دلیلی نمیبینم بچه که توان نگهداریش رو ندارم نگه دارم و فضولیش به هیچکس نیومده

2731
فضولیش ب ما نیومده  بچه ای ک قراره دوست داشته نشه  عداب بکشه  تو بی پولی  و ف ...

موافقم 

هر کسی طبق شرایط خودش تصمیم میگیره که چی به صلاحشه 

ما قرار نیست خرج اون بچه را بدیم یا به جای مادرش ازش نگهداری کنیم، پس توی سقط کردن یا نگهداشتنش هم حق نداریم نظر بدیم.

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

من یه دوستی داشتم با یه نفر دوست بود سه بار سقط کرد تو دوستی با اون ادمی که هرروز یه قول جدید واسه ازدواج میداد دیکه ازش خبر نداشتم تا چندوقت قبل تو اینستا پیداش کردم گفت ۷ ساله با یه نفر دیگه ازدواج کرده و دوسال هست جلوگیری نداره ولی بچه دار نمیشه زار میزد که چقدر اشتباه کرده و داره تقاص میده 

2738
موافقم  هر کسی طبق شرایط خودش تصمیم میگیره که چی به صلاحشه  ما قرار نیست خرج اون بچه را ...

خفه بابا پس یه لات اراذل هم می تونه چون زورش بیشتره تو را بکشه بگه اولا زندگیش خوب نبود دوماه فقیر بود

تو روانی هستی بهتره بری تیمارستان میمنت بهت شوک بدن

روانی اونه که عرصه ندهره از مخارج یه دونه بچه بیاد تند تند بچه میاره میکه روزیشو خدا میده خدا ایشالا بهتون عقل بده

استارتر عزیز من کلن بهت مشکوکم  حس میکنم فقط میخای جنجال درست کنی یک تاپیک درباره خاهرشوهرت و ...

من هم نیز 😐

منم آیفون دارم  ولی عمومیه😄 فقط یه مشکل داره وقتی میخوام عکس بگیرم دکمه اش میزنم در حیاط باز میشه 😅 داداشم میگه تو  ضعیفی😒خان داداش تو فقط کافیه وقتی قفل گوشیم بازه ازم بگیری  همچین ازت بگیرم ک کرک پرت بریزه 😉 حالا توی ک امدی امضام رو خوندی ریپلایم کن بگو لایک ب امضات بعد یکی بعدیت میاد امضام رو میخونه  و این میشه ک منو تو یه ملت رو😝 رو اسکول کردیم 😜
موافقم  هر کسی طبق شرایط خودش تصمیم میگیره که چی به صلاحشه  ما قرار نیست خرج اون بچه را ...

ی مدت اینجا ی تاپیک بود خاطرات فقیرانه 

افتصاح بود شرایطی ک میگفتن فقر ن در حدی ک مثلا لباس جدید نخریدن فقر در حدی ک ی نوجوون ۱۶ ساله تو کل عمرش ی لباس تازه ندیده بود طعم بعضی خوراکی ها مثل گوشت رو نچشیده بود خوب .... این چ زندگیه مادر پدرش دعوتش کردن؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2706