2733
2739
عنوان

الان خیلی ها بچه هاشونو زنده به گور می کنن اما اسمش فرق داره میگن سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 2133 بازدید | 152 پست
استارتر عزیز من کلن بهت مشکوکم  حس میکنم فقط میخای جنجال درست کنی یک تاپیک درباره خاهرشوهرت و ...

چون دارم از طفلان معصومی که بیگناه کشته میشه دفاع می کنم؟

خفه بابا پس یه لات اراذل هم می تونه چون زورش بیشتره تو را بکشه بگه اولا زندگیش خوب نبود دوماه فقیر ب ...

خانوم ادب داشته باش یعنی چی اول صبحی تاپیک میزنی اونم جنجالی اعصاب بقیه رو میریزی به هم مگه مشکل داری از اولش داری به همه فحش میدی جای فضولی کردن تو کارای بقیه برو خودتو درمان کن وضعیتت خیلی بده 

شورشو دراوردی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهاتون موافقم

همین افراد شب و روز به جاهلیت اون روز عرب ایراد گرفتن و میگیرن 

ولی الان خودشون دچار معصیت میشن ...

اگر خدا بچه ای رو میده ایمان بیاریم و باور کنیم ک خدا حکمت داره و میدونه و اینکه روزیش رو باهاش میاره 

اتفاقا قدیم تری ها شعور بیشتری داشتن متوجه میشدن تا الان ک ادعای فرهنگ و علم میکنن

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2731

کسی نخواسته شما دفاع کنی ازش با فحش و توهین میشه دفاع؟ شما بلد نیستی حرف منطقی بزنی و بقیه رو هدایت کنی وقتی میگیم واجد شرایط باشید بعد برید بالای منبر یعنی همین 

ی مدت اینجا ی تاپیک بود خاطرات فقیرانه  افتصاح بود شرایطی ک میگفتن فقر ن در حدی ک مثلا لباس جد ...

زندگی در فقرش هم شیرینه زندگی شیرینه کسی حق ندارد نظر بده و بی گناه طفلی را اعدام کنه شماها از حرمله چی کم دارید؟

بچه ها تاپیکش رو گزارش بزنید از کلمات بدی استفاده میکنه و به همه بی احترامی میکنه 

یک شهریور ماهی خاص....goftino.com/c/2AJcNm نه ماه انتظار شیرین ترین انتظار دنیاست وقتی حاصلش تو باشی جان و جهان من😍
2740
اینکه ی بار کشته بشه بهتره تا اخر عمر تا عذاب بزرگ بشه و ه دیقه کشته بشه

خدایی که ما رو افریده بهتر از ما میدونه چی به نفعمونه چی به ضرر، اون گفته حرامــــه.

شما بهتره یخورده رو صبوری و عزت نفستون کار کنید تا با دیدن دوتا مشکل فک نکنین اخر دنیا رسیده.

هستن ادمایی که نابینان، در ارزوی درک واژه رنگ هستن، هنوز امید دارن.

دست ندارن، پا ندارن.....

برا نفس کشیدن روزانه باید چند کیلو اب پیاز بگیرن بریزن تو حلقشون، همین نفسی که شما راحت میکشی.

این دنیا دار ابتلا هست، همه امتحان میشن، با جسم، مال، اولاد و ...همه مشکل دارن، اینطوری که شما میگین همه از دم باید بمیرن که!

چون حرفات با هم نمیخوره

نمونه اش رو هم گفتم

اگر اشتباه میکنم جواب بده

ازدواج کردی؟ پس تاپیک خاستگار چی میگه

ازدواج نکردی؟ پس تاپیک خاهرشوهر چی میگه 

خیلی بی ربط

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
بچه ها تاپیکش رو گزارش بزنید از کلمات بدی استفاده میکنه و به همه بی احترامی میکنه 

گزارش نزنید تا همه سایت بفهمن چقدر بی شخصیته تا کسی نه باهاش حرف بزنه نه اعتماد کنه بهش