2737
2734

سلام.کسی اینجا تحت نظر دکتر زارع متخصص زنان توی مشهد بوده؟راضی بودین یا نه؟من تنبلی تخمدان دارم یه جلسه رفتم پیششون خیلی مریض زیاد دارن و اصلا توجهی ندارن به حرفای مریضشون

من فقط دکتر وحید رودسری رو میشناسم ک عالیه ب هر سوالی جواب میده مهربون و خوش برخوردن 😄و کارشون عالیه هرکی رفته پیشش راضیه

منم آیفون دارم  ولی عمومیه😄 فقط یه مشکل داره وقتی میخوام عکس بگیرم دکمه اش میزنم در حیاط باز میشه 😅 داداشم میگه تو  ضعیفی😒خان داداش تو فقط کافیه وقتی قفل گوشیم بازه ازم بگیری  همچین ازت بگیرم ک کرک پرت بریزه 😉 حالا توی ک امدی امضام رو خوندی ریپلایم کن بگو لایک ب امضات بعد یکی بعدیت میاد امضام رو میخونه  و این میشه ک منو تو یه ملت رو😝 رو اسکول کردیم 😜

ن بابا نرو پیشش بدبخت کرد منو.بجای درمان زد بدترم کرد

اول ازهمه ام گفت تو نازایی و نمیشی طبیعی منم سه سال معطل خودشو داروهاش کرد چ پولا ک خرج نکردم بعدشم اصلا توضیح نمیداد ک این داروها دقیقا برای چیه و نمیگفت کی باید چیکارکنی اینا بخاطر شلوغی .منم دیگ پیشش نرفتم و درنهایت خودم طبیعی باردار شدم البته من پیازدرمانی کردم شماهم انجام بده بهتر ازین دکتراس

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته من زهرا زارع رو میگم مطبش سمت بیمارستان امام رضا ایناس دانشگاه فکرکنم دقیقا یادم نیست ولی همون ورا بود

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2731

همیشه همینه،هردکتری که معروف باشه به حرف مریض زیاد توجه نداره و میخواد زودتر مریضارو راه بندازه،عزیزم برو پیش یکی که سرش خلوت تره،واسه تنبلی تخمدان هم اگه برای بجه میخوای اقدام کنی حتما ورزش کن و رژیم بگیر،من تنبلی شدید داشتم خداروشکر همون ماهی که ورزش کردم و رژیم گرفتم باردار شدم

پیاز درمانی چیه؟مشکل من تنبلی تخمدانه میشه با این روش؟

منم هردو تخمدانم تنبلی شدید داشت

برات الان کارایی ک کردمو میگم

اول که وزنم رو کم کردم

بعد حلوای بارداری خوردم همزمان پیازدرمانی کردم

بادکش گرم رحم و تخمدان با لیوان تو خونه خودم انجام دادم بادکش سنتی که تو نت بزنی میاره با الکل و لیوان و پنبه اس

هر روز از اول پریودم تا ۱۸ روز یه ق غ سیاهدونه و عسل و دارچین خوردم

تخمدون و رحمم رو با روغنای گرم مثل سیاهدونه هر روز ماساژ میدادم

غذای فست فودی روغن شیرینی برنج رو گذاشتم کنار و یه تغذیه سالمی داشتم

درمورد پیازدرمانی سرچ کنین "سایت طب شیعه "روشش رو میاره پیاز زرد میجوشونی میخوری روشش رو کامل میاره برات

حلوای بارداری هم سرچ کنین تو نی نی سایت تاپیکاش هست به حلوای میتی هم‌معروفه حلوای گرمیه شوهرتم میتونه بخوره

با این روش ها من‌ نتیجه گرفتم بعد سه سال نازایی تو دوره دوم 

فقط اگ پرولاکتینت بالاس نباید پیازدرمانی کنی البته من پرولاکتینم یذره بالا بود یه قرصی میخوردم خودم که کنترلش کنه بعد پیازدرمانیم میکردم

قرصه اسمش یادم نیس اما برای همین پرولاکتین بود

امیدوارم شماهم نتیجه بگیری.یه سرچی هم بکن درمورد پیازدرمانی ک چقدر ادم ازش نتیجع گرفتن

ناامید نشو و حتما تا سه دوره انجام بده

2740