2737
2734

من ی مشکلی برام پیش اومده ک

حتی لباسمو نمیشورم

غذا نمیخورم

هر لحظه مشکلم جلو چشممه

هیچ کاری نمیتونم بکنم

حتی نظافتم نمی کنم خودمو

مسواک نمی زنم

انقد بی رمقم کردع این مشکل

خونرو مامانم میگ تمیز کن تمیز نمی کنم

اصلا ب معنای واقعی این مشکل منو متوقف کرده

شما داشتید همچین مشکلی؟حل شدع؟؟؟

دعا کنید برام خیلی محتاجم

محکوم 

چه مشکلی ه؟؟؟؟ 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله حل بشه به زودی مشکلت🌸💙

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀
2728

ایشالا که حل میشه

منم التماس دعا دارم 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2738

غذا ک میخوردم ولی عصبی شده بود و بار دهم ب حرف همسرم ک میگه درمونده شدی توکل کن دعا کن گوش نکردم 

الان شکر خدا مشکله حل شد البته با همون روش ک همسرم گفتن و چقدر بد ک همش حرص زدم غصه خوردم وقتی خدا اینجوری خوب برام حلش کرد

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
۱۴۰۰ کنکور داری؟

نه ۱۴۰۱ چطور؟!کنکوری هستی؟

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

اره جوری که انگار یه مرده متحرک بودم . بهتره زیاد بهش فکر نکنی و اگه راهی برای درست کردنش هست انجام بدی اگه نه کلا بزارش کنار و بهش فکر نکن 

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔