2737
2739

من هم کلا نا امیدم و بی انگیزه.از همسرم دورم.همسرم سرطان داره.تا ازدواج کردیم همه سفارتا بسته شد و معلوم نیست تا کی وضع زندگیمون اینه.

🙏 یکی همیشه هست که عاشق و مراقب منه 🙏😍🍁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با کدوم دعا؟

هردعایی ک میخونی ب نیت سلامتی امام زمان بخون هدیه کن ب اقا از ته دلت اون دعا رو برا اقا بخون نتیجه میده.

ایندفعه زیارت عاشورا خوندم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

مشکلت حل میشه اما بعد زمان طولانی .

نگران نباش ..

منم خیلیاز این مشکلات داشتم .

ولی ببین دشمن شاد نکن . مشکلات زیادن برای همه هم هست .

ماها انسانیم ادمیمپس حتما به مشکلات زیادی برخورد خواهیم کرد. محکم باش دختر . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2731
وای الهی بمیرم من برا دلت انشالله تاوان بدن

خدا نکنه بمیرن دشمنات الهی امین 

خدا فعلا اینجور موجود هارو نمیبینه مگه نمیگن شوهر خدای دوم زنه بس خدا چطور جواب اینو نمیده که شوهرش زیر افتاب بسوزه کار کنه بیاره زنه با وجود سه بچعه با نامحرم ها بپره حرف بزنه خدا خودش جواب اون نونو نمک بده 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2738

الان خدا میدونه ما اصصصصلا بیشتر از حقمون نمیخوایم

یه عمر به اون طرف محبت کردیم

اگر بشنوید دود از کله تون بلند میشه شایدم فکر کنید اغراق میکنم ولی اون نامرد میخواد تلکه مون کنه و از محبتمون سو استفاده کرده

فقط میگم خدایا ما حقمونو بتونیم بگیریم

کسی حقمونو نخوره

الان این زیاده؟الان این غیر منصفانست؟ 

مگه چی خواستم از خدا که اینجور باید زجر بکشم

الان خدا میدونه ما اصصصصلا بیشتر از حقمون نمیخوایم یه عمر به اون طرف محبت کردیم اگر بشنوید دود از ...

عزیزم میغهمم چی میگی ولی مشکل خیلی بدیم نیس

ببین ناشکری نکن بسپار ب خدا ،خودش حل میکنه برات

کاش یکی میخواس منو تلکه کنه ولی این مشکل پیش نمیومد برام 

محکوم 

عزیزم اگر برات مقدوره حتما بگو مشکلت چیه. چون یه وقتایی اون مشکل توی ذهن تو به قدری بزرگ شده که ورود هر راه حلی رو برات محدود کرده ولی ممکنه بگی و اینجا یه راه ساده برات پیش بیاد

من خودم دو سه سال پیش یه اتفاق بدی برام افتاده بود که حدود دو ماه و نیم از شدت شوک وارده و ترس شبا نشسته میخوابیدم با تلوزیون و برق روشن. روزا حتی از زیر میزم میترسیدم تنهایی حموم و دسشویی هم نیمتونستم برم

تا اینکه خواهرم مجبورم کرد بگم مشکلمو منم انقدری برام وحشتناک بود که نتونستم حتی به زبون بیارم و فقط به زور حالیش کردم چی شده

هیچی منو برد پیش روتنپزشک و با چندتا دارو مشکلم حل شد

منم بعضی وقتا همینجوریم میگم خدایاااا کجااااییی چرا صدامونمیشنوی

میشنوعه که هیچ بلکه میبینه 

ولی نمیدونم چرا جواب این کثافت هارو نمیده 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)