2733
2739

پسرم ساعت ۶بیدار شده کلی بازی کرده الان گذاشتم تو تاب داره میخوابه ساعت ۸ باید اون یکی پسرم واسه کلاس بیدارکنم خوابم میاد اومدم تو سایت خ ابم بپره

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
اوردم اینو بخونم .حوصلم نمیاد

عزیزم ❤️ امیدوارم موفق بشی♥️

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم به کار مهاجرتمون فکر میکنم.

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
2731
2740
مغززم هرجاییی میره اه الکی نگران میشم

من باردار شدم هی تو گوگل سرچ میکردم میگفتم نکنه خارج باشه یا پوچ باشه

اخر سر خارج از رحمی از اب درومده بود عمل شدم

فکرای خوب کن همش انشالله ب سلامتی زایمان میکنی نینی خوشگلت میاد بغلت واسه منم خیلی دعا کن

دارم تو حموم جون میدم داخل وان آب گرم...ای خدا این چه دردیه گرقتار شدم😔

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍