2737
2734
عنوان

سقط جنین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 72 پست
اینکه کفتی بلایی سربچهاش  بیاد ناراحتم کرد  نگو خواهر من این زن هم نمدونم از ناچاری ...

خوب دیدم که میگمم  متاسفم ولی امدیورام این اتفاق برای بچه هاش نیفته ولی قبلا مورد دیدم متسفانه هالا بچه هاش نه ممکنه یه اتفاق دیگه بیفته

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار شمارو اون جواب داد ؟ 🤦🏻‍♀️ شما راضی بودی ب سقط ،؟ 

نه عزيزم من اصلا راضي نبودم حتي گفتم عروسي نميخوام بيا بريم خونه ي خودمون پاشو تو يه كفش كرد كه اصن من اين بچه رو نميخوام بايد سقطش كني

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
دوماه وخورده ای

دوماه خرده آیته با یه خونریزی ساده بچه سقط نیمشه 

ساک بارداری هس کیسه 

حتی خود جنین هس 

خواهر یه سونو بده توروخدا 

ما خیلی سر داداشمو سختی کشیدیم مادرم مارو چند ماه چند ماه میزاشت این خونه اون خونه ک داداشم بیمارستان بستری میشد اونم نوزاد 

اگ نمیخواهیش کامل سقط کن. ن اینکه بلایی سرش بیاری بعد اینکه دنیا اومد هم خودتو گرفتار کنی هم اونو زجر بدی 

2731
کار شمارو اون جواب داد ؟ 🤦🏻‍♀️ شما راضی بودی ب سقط ،؟ 

تازه بعد اينجوري ميشد اينقد دلم خنك ميشد ميگفتم نوش جونت بيشتر از اين بكشي اي كاش.بخدا سروم زده بودن به دستم براي سقط گريه ميكردم كه بعدش دستم كبود شده بود و بي نهايت درد ميكرد 

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2738
هیچی نفهمیدم،پشیمون شدم اون گناه داره

داره سقط میشه احتمالا،دردم داری؟

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
تازه بعد اينجوري ميشد اينقد دلم خنك ميشد ميگفتم نوش جونت بيشتر از اين بكشي اي كاش.بخدا سروم زده بودن ...

عقد بودی ک حامله شدی اینطوری شد!! ای خدا عجب جوابشو داد 

اللن بچداری؟

سقط شد یا فقط خونریزی کردی؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706