2733
2739
عنوان

سقط جنین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 72 پست

کاش خدا به من میداد من پریودیم عقب افتاده دعا کنید باردار بشم

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
ولش كن اسي بهتر.شوهرت لياقت نداره همون دوتا بينتونن بسه چقد مردا بيشعور شدن واقعا چرا

من یکی حالم از ازدواج بهم میخوره بیشتر به خاطر مردا میترسم در اینده یه مرد خیانتکار نصیبم شه

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی نفهمیدم،پشیمون شدم اون گناه داره

الهی نکن چی بگم ‌

میدونی چیه من داداشم الان ۲۰ سالشه 

وقتی نوزاد بد مشکل داشت یهویی شکمش ورم کرد اب جمع شد بعدشم سرش عمل شد طفلی 

پارسال فهمیدم مامانم تو بارداری میخواسته بندازتش 

نتونسته 

داداشم اینجوری شده 

ماشاءالله داداشم خیلی گله ولی سرش شنت داره دستگاه 

ک ممکنه چند سال یبار عمل کنه تنگ میشه ،کاش مادرم اینکارو نمیکرد 

نکن خواهر خودسر کاری نکن یا با دکتری مشورت کن اگ‌مسخای بندازی کلا بنداز یا اصلا کاری نکن ک ب بچت ضرر بزنه.

خوب کشتیش دیگه!خودتو خلاص کردی ولی منتظر یه اتفاق بد باش هواست به بچه هات باشه ممکنه بلایی سرشون بیا ...

چ حرفی میزنی شما خدا نکنه 

اگرم بلایی بیاد شما بگو نمیاد ولی بگو گناه کردی دگ خدا بهد بچه نمیده خواهش میکنم طرز حرف زدن رو درست کنین 

2731
من یکی حالم از ازدواج بهم میخوره بیشتر به خاطر مردا میترسم در اینده یه مرد خیانتکار نصیبم شه

همشون خيانتكارن ازدواج نكن راحت

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
چ حرفی میزنی شما خدا نکنه  اگرم بلایی بیاد شما بگو نمیاد ولی بگو گناه کردی دگ خدا بهد بچه نمید ...

معذرت میخوام قصد توهین ندارم اخه خود استارتر تو پست اولش نوشت یعنی بچمو کشتم منم گفتم خوب اره کشتیش دیگه

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است
2740
الان شوهرتون خوبه؟   راسته که میگن یه اتفاق بدی بعد این کار میفته

اره بابا سر و مر و گنده ست اينقد اونجا دلم خنك شد يه هفته يا ده روز بعد سقط من هم بدنش همه تاول زد هرجا دكتر رفت كسي نفهميد چشه يكي ميگفت زگيل تناسلي اونجاش زخم شده بود همه يكي ميگفت ايدز فرستادنش ازمايش هيچي نبود ولي يه مدت به مرز سكته رسيد همينطوري 

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
معذرت میخوام قصد توهین ندارم اخه خود استارتر تو پست اولش نوشت یعنی بچمو کشتم منم گفتم خوب اره کشتیش ...

اینکه کفتی بلایی سربچهاش  بیاد ناراحتم کرد 

نگو خواهر من این زن هم نمدونم از ناچاری کرده حالا هرچی ولی خدانکنه سر بچهاش بیاد خودشم انشاءالله بالاسر بچهاش سالم باشه 

وگرن ازون پدر ک برا بچهاش نمدونم پدر میشه

2706