2733
2739
عنوان

دارم جدا میشم اومدم خونه بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 5663 بازدید | 199 پست

عزیزم مشکلتو میتونی با مشاوره رفتنبا همسرت خل کنی.بخدا این چیزایی که شما گفتی قابل حله .من خودم جدا شدم کاش همسر سابق من ایراداش فقط اینایی بود که شما میگی .قشنگ فکر کن گلم 

درکت میکنم ولی خب عجله کردی تو ازدواج راستش من زیاد نمیشناسمت اما از رو همین تاپیکات کاملا حس میکنم ...

راستش خیلی خسته شده بودم از کسایی که میومدن یا به بهونه سن میرفتن یا بهونه تراشی و ...میذاشتن میرفتن 

دلم میخواد مجرد باشم 

اصلا مثل بقیه دلم میخواد باشه 

همسرم لهجه هم داره که اصلا خوشم نمیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی ای کاش قبل عقد قشنگ فکر میکردی تو که میدونستی آرمانها و آرزوهات چیه؟ چرا تن تن دادی به ازدواجی ...

میدونم 

اما خیلی کوتاه شد شناختمون 

اصلا نشناختمش 

خسته هم شده بودم دلم بابت خیلی از موردا که نشده بود و زیرش زده بودن حتی تا آزمایشگاه چند مورد پیش رفتیم زیرش زدن دل شکسته بودم 

2731

نمیشه شعار داد که اصلا" مهم نیست و ففط اخلاق مهمه. خیلیا تا وقتی پول ندارن و تحصیلات ندارن خوش اخلاقن. به اینا برسن دیگه خدا رو بنده نیستن. بعصیا هم نه هیچی ندارن ولی در همون حال خدا رو بنده نیستن. شما ارشدتو از دانشگاه خوبی گرفتی؟ یا جوریه که هر کی اراده کنه با یه ذره تلاش میتونه بگیره؟ چون مورد دوم به نظرم خیلی فرقی نمیکنه با نداشتنش. بعدم چرا واقعا" روز اول اینا رو ندیدی؟ چند سالته؟ به نظرم زود بوده برای تصمیم ازدواج. پای انتخابت نموندی. 

پورد بعدی اینکه خیلی مردا گوش نمیدن به حرف زنا. در مورد خونه گفتی شوهر منم حساب کتابش داغونه. دکترای شریفم داره. اگه به حرف من گوش میداد الان ۴ تا خونه ۱۰۰ متری داشت تو تهران. ولی گوش نمیده خودشم بلد نیست. همه چیو نذار پای سواد کمش. 

قبل اینکه عقد کنی باید فکر این چیزا رو میکردی .تحصیلاتشو نوع برخوردشو میدونستی که . مردا گناه دارن ...

من که مهر نمیگیرم یه خونه تازه خریدیم میفروشیم دو تا کوچیک میخریم 

چون من طلاهامو که تقریبا یک سوم  یا یک چهارم قیمت خونه است همه رو بابت خونه فروختم 

همین که میگن بعضی پسرا شانس ندارن حکایت شوهر شماست

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

دلم برا شوهرت خیلی میسوزه که با یه آدم بی مخ مثل تو داره زندگی میکنی 

۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰تا تاپیک‌داری همش موضوعاش همینه

حس خودبرتر بینی دیوانه ت کرده

فکر کردی کی هستی؟!!!!!!چون ارشد داری آدمی؟!!

لطفا جدا شو و بزار شوهرت از دستت راحت شه

نمیشه شعار داد که اصلا" مهم نیست و ففط اخلاق مهمه. خیلیا تا وقتی پول ندارن و تحصیلات ندارن خوش اخلاق ...

دکترای شریف داره چه رشته ای 

خودت چی 

شغل و درآمدش مسلما بالاست 

الان یعنی خونه ندارید ؟

میدونم  اما خیلی کوتاه شد شناختمون  اصلا نشناختمش  خسته هم شده بودم دلم بابت خیلی ...

وضعیت دل شکستگی اون موقع رو ترجیح میدی یا الان که قراره اسم یکی از شناسنامه ت خط بخوره و یه عمر سرکوفت بشنوی؟

بنظرم شما خیلی خامی و هنوز وقت ازدواجت نیست

ازدواج کردن بازی نیست، معامله نیست

یه تعهده

باید با آمادگی و شناخت بری سراغش

انقدر عجله نکن

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
دلم برا شوهرت خیلی میسوزه که با یه آدم بی مخ مثل تو داره زندگی میکنی  ۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰تا تاپیک‌داری ...

وقتی از دستش داد میفهمه چه... کرده

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706