2733
2739
عنوان

یعنی دارم دیوونه میشم😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 102 پست
نمیگم نرو یا تصمیم بگیر .میگم فکر کن . تهش میرسی به اونکه دوسش داری و چندساله دیگه تو اینجایی که من ...

خب میشه تعریف کنید تجربه شما الان چیه دقیقا

من مرد تنهای شبم همراه کول بار دلتنگی🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اونی که دوست نداره اگه باهات ازدواجم کنه اخرش یا جدا میشه یا خیانت میکنه

اونی که دوست داره پای همه چیت میمونه 

ازما گفتن بود

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
هیچی بابا هیچی .فقط از من به تو نصیحت برو سراغ کسی که تورو میخاد اینجوری همیشه خاطرت عزیزه حداقل برا ...

حب اگه دو طرفه باشه چی نمیشه؟؟؟

هم من اونو دوست داشته باشم هم اون منو؟؟؟

2740
اونی که دوست نداره اگه باهات ازدواجم کنه اخرش یا جدا میشه یا خیانت میکنه اونی که دوست داره پای همه ...

اونی که دوسم نداره اصن باهام ازدواج نیمکنه که

چی میگید شما😐😐😂😂😂😂😂

اونی که دوسم نداره اصن باهام ازدواج نیمکنه که چی میگید شما😐😐😂😂😂😂😂

اینجوری که شما میگین اینقد التماسش میکنید تا دلش به رحم بیات یکم غرورم خوبه😐

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
حب اگه دو طرفه باشه چی نمیشه؟؟؟ هم من اونو دوست داشته باشم هم اون منو؟؟؟

همه چی اول بسم الله که بوجود نمیاد .یکم طرف مقابلت خوشگل باشه و ازش بدت نیاد. بعد عاشقتم باشه اوکیه .یواش یواش چون عاشقته جذبت میکنه بعد توام چون محبت میبینی لحظه های عاشقونه میبینی جذب میشی.بعد توام محبت میکنی .یواش یواش میشه یه عشق دو طرفه

اینجوری که شما میگین اینقد التماسش میکنید تا دلش به رحم بیات یکم غرورم خوبه😐

من مگه چطور گفتم؟؟؟😐😐

بعدش من خیلی مغرورم

اما عشق غرورتو از بین میبره....

بازم تازه خودمو جمع کردم.....

من مگه چطور گفتم؟؟؟😐😐 بعدش من خیلی مغرورم اما عشق غرورتو از بین میبره.... بازم تازه خودمو جمع ک ...

هنوز خیلی بچه ای 

همه چی اول بسم الله که بوجود نمیاد .یکم طرف مقابلت خوشگل باشه و ازش بدت نیاد. بعد عاشقتم باشه اوکیه ...

همیشه راحتی خودتو بخواه .ولی اگه تو عاشق باشی مجبوری هی سرویس بدی به طرف اونم اگه آخرش بمونه باهات😐

همه چی اول بسم الله که بوجود نمیاد .یکم طرف مقابلت خوشگل باشه و ازش بدت نیاد. بعد عاشقتم باشه اوکیه ...

به نظرم اون عشق نیست

شاید یه جور عادته.....

2706