2737
2734
ممنونم عزیزم... ان شاالله... شما جای من باشی کلا بچتو شیر خشکی میکنی و داروتو میخوری از روز اول بع ...

اگه دکترا منع کنن شیردهی رو بله

ولی اگه روانپزشک و دکتر نوزادان مشکلی نبینن که آدم از خداشه شیر خودشو بده.من دوسندارم شیر خشک بدم به بچه مگه اینکه همه ی دکترا بگن شیر خشک بده

طفلکی خب معلومه با این همه مشکل به دارو احتیاج داری من یه تاپیک دارم ،نوشتم:عزیزان کسی هست تو دورا ...

خوندم عزیزم..واقعا سخته....خدا پدر مادر گلتو حفظ کنه برات...

منم مامان بابام همزمان با من مبتلا شدن...بابام دو هفته بستری شد ،مامانمم تو خونه  یه ماه طول کشید خوب بشه....همسرم و دخترمم مبتلا بودن 😔😔فکرشو بکن من بیمارستان بودم و همسرم و دخرم تنها قرنطینه بودن اونم ناه رمصون...دخترم از میل بارفیکس افتاد و منم بیمارستان بودم...دخترمم مبتلا بود و علائم داشت و نبودم پیشش بهش برسم..😭😭😭من شکنجه روحی شدم شدید...الانم هم وسواس عملی گرفتم هم روحی 😔 

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دکترا منع کنن شیردهی رو بله ولی اگه روانپزشک و دکتر نوزادان مشکلی نبینن که آدم از خداشه شیر خود ...

از نطر اونا مشکلی نیست....اما خودم چون الان وسواس فکری گرفتم همش میترسم نکنه براش ضرر داشته باشه

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
خوندم عزیزم..واقعا سخته....خدا پدر مادر گلتو حفظ کنه برات... منم مامان بابام همزمان با من مبتلا شدن ...

ممنون گلم،خدا پدر مادر شما رو هم از بلا دور کنه ایشالا سلامت باشن ،خدا همسر و دختر گلتم برات حفظ کنه

وای ک چ سخت گذشته به همتون ..

منم وسواس ولم نمیکنه ..همش فکر و خیال ولی قسمته دیگه 

2728
از نطر اونا مشکلی نیست....اما خودم چون الان وسواس فکری گرفتم همش میترسم نکنه براش ضرر داشته باشه

خب اگر میگن مشکلی نیست که برو با دکتر نوزادان هم صحبت کن دیگه اونم گفت مشکلی نیست خیالت راحت میشه

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5f0ff8a5bd03b

فکر کنم باید شیردهی رو قطع کنی اگه مجبور به مصرف باشی

بنظرم دارو نخور از روانشناس وقت انلاین بگیر بگو شوهرت یه ساعت بچه رو نگه داره برات با روان درمانی خوب میشی خواهر منم افسردگی بهدزایمان گرفت دکترش اجازه دارو نداد ولی روان درمانی که رفت بعددو ماه خیلی بهتر شد 

خواستی بگو دکترشو بپرسم بهت بگم

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
2738
ممنون گلم،بله حتما باید اقدام کنم چون واقعا از فکرای مزاحمو بی اعصابی خسته شدم،یه بارداری مزخرف و زا ...

سلام عزیزم،تاپیکتو خوندم،الهی همه ی ناخوشیات کلا محو شه و حالت خوب شه،چون خودم درگیره این بیماریه روحیم و باردار،اومدم تاپیکت،الان چطوری بهتری ان شاالله؟؟؟

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
شیر خشک میدم عزیزم...بله خوبم خداروشکر

خدارو شکر که خوب شدین ، از اول شیر خشک دادین

من شش ماه بعد زایمان کرونا گرفتم و افسردگی و وسواس آوردم دو ماه تحمل کردم و به بچه عادت میدادم شیر خشک بخوره و صبر میکردم که خوب میشم ولی متاسفانه بدتر مبشدم و بی خوابی و بدن درد گرفتم روانپزشک برام قرص داد گفت در شیردهی ضرر نداره مخصوصا که بچه غذا میخوره

شما چه قرص هایی مصرف میکنین

2706