2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوردی ؟ بعد زایمان پرسیدم گفت هیچ قرصی مجاز نیست،ولی خییییلی احتیاج دارم

یکی الان تو یه تاپیک داشت می‌گفت میخوره با تجویز روانپزشکش.

ولی پیشنهاد میکنم روان درمانی هم کنار دارو داشته باشی عزیزم

من سر دختر اولم از وقتی ۹ ماهه بود خوردم....

الانم تو بارداریم دوباره افسرده شدم....دکتر روانپزشکم گفت دارومو از یک چهارم شروع کنم ،اما ترسیدم....

همسرم تهدیدم کرده که اگه بعد زایمان دارومو نخورم ،نمیزاره به بچه برسم...چون میدونه و میبینه که واقعا حاالم بده 😔😔😔

منم میترسم از عواقبش

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
من خوردم رفتم جراح مغز واعصاب بهم داد قبل دارو دادن ازت سوال میکنه که شیر میدی یانه من خوردم وروی بچ ...

منم سر دخترم خوردم،اما همیشه میترسم عوارضشو تو بزرگسالیش نشون بده 😔

یکی الان تو یه تاپیک داشت می‌گفت میخوره با تجویز روانپزشکش. ولی پیشنهاد میکنم روان درمانی هم کنار د ...

گلم کسی که بچه نو پا یا نوزاد داره وقت سر خاروندن نداره چ مشاوره،گاهی ناهار نمیرسم بخورم 

بعدم افسردگی دوران بارداری و زایمان واقعا به دارو درمانی هم احتیاج داره

منم سر دخترم خوردم،اما همیشه میترسم عوارضشو تو بزرگسالیش نشون بده 😔

بله واقعا این قرصا رو خودم آدم اثر میزاره چ برسه به بچه

ولی چیکار میشه کرد با افسردگیو اعصاب آشفته

گلم کسی که بچه نو پا یا نوزاد داره وقت سر خاروندن نداره چ مشاوره،گاهی ناهار نمیرسم بخورم  بعدم ...

عزیییزم می‌دونم دارو هم لازمه، منم تجربه افسردگی شدید رو دارم و روانشناس در کنار دارو خیلی بهم کمک کرد. اگه بتونی هفته ای یا دوهفته ای یک ساعت کمکی بگیری برای مشاوره رفتن، می‌تونه خیلی کمکت کنه سریع تر خوب بشی.

الهی...چ دارویی داد به شما؟

سرترالین ۵۰...

روزی یه دونه....

اما من رو و زندگیم رو نجات داد این قرص فسقلی....حادم بد بود..خیییلی ..الهی برن و برنگردن اون روزای لعنتی...😔

هیچی از مادری کردن نفهمیدم تا ۹ ماهگی دخترم ،هیچ لذتی نبردم...

حیف واقعا...

الانم اوضاعم وخیمتر از اون موقع ست و نیازم شدیدتره....دکترم کا میگفت دیگه نباید بچه بیاری ،اما خب من بعد ۱۰ سال دوباره حامله شدم و الانم بدتر از قبلمم...

شما جای من باشید چه میکنید ؟؟بچتونو کلا از اول شیر خشکی میکنید و داروتونو میخورید یا شیر مادر میدید و داروتونو میخورید؟؟؟

2706