2733
2739
عنوان

خانما کیا با قرص لتروزول و آمپول hcgباردارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 38 پست
وای خدارو‌شکر عزیزم یعنی منم جواب میگیرم خیلی ناامیدم مشکلم همین تنبلی تخمدان اضافه وزن داشتم سیزده ...

انشالله بارداری عزیزم میتونی ی بی بی چک بزنی واسه من ۱۱ روز بعد تزریق اچ سی جی مثبت شد بی بی چکم البته اگه منفی هم شد نگران نشو بعضیها لقاحشون دیرتر

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=157118971]انشالله بارداری عزیزم میتونی ی بی بی چک بزنی واسه من ۱۱ روز بعد تزریق اچ سی جی مثبت شد بی بی چکم الب ...[/QUOTE 

خدا از دهند بشنوه گلم بی بی چک زدم  کمرنگ بود خط دومش ولی میگن تا ۱۶روز کازبه برا همون ناامید شدم دیگه

2728
مرسی عزیزم. انشاالله شما هم زود باردار بشی و لذت مادر بودن را بچشی

قربونت برم دعام کن انشالله باهم خبر بارداری مونو بزاریم تو تاپیک دو ساله ازدواج کردم الان تصمیم گرفتم باردار بشم آگه نشم با دارو خیلی میخوره تو ذوقم

[QUOTE=157118971]انشالله بارداری عزیزم میتونی ی بی بی چک بزنی واسه من ۱۱ روز بعد تزریق اچ سی جی مثبت ...

نه من روز ۹ زدم منفی بود ۱۱ هاله کم رنگ انداخت 

انشالله شما خم بارداری🙏🙏

2738
عزیزم میشه از علائم اولیه بارداریت بگی

علایم انچنانی نداشتم فقط زیاد گرسنم میشد شکمم قسمت رحم میخارید و پشت بازوهام جوش زد و یهو ۱۰ شب خوابم میگرفت.

نه سینه درد داشتم نه ترشح 

نه من روز ۹ زدم منفی بود ۱۱ هاله کم رنگ انداخت  انشالله شما خم بارداری🙏🙏

قربونت گلم دیگه میخوام صبر کنم موعد پریودم بگذره بعد بازم بی بی بزنم انشالله توکل بر خدا

علایم انچنانی نداشتم فقط زیاد گرسنم میشد شکمم قسمت رحم میخارید و پشت بازوهام جوش زد و یهو ۱۰ شب خواب ...

منم سینه درد ندارم ترشح یکم دارم هی حس میکنم پریود میشم ولی میبینم خبری نیس برعکس برا غذاها از میل افتادم دیگه نمیدونم علائم قبل پریوده یا خدا خواسته و باردارم

2706