2737
2734

سلام خانمای عزیز من اولین ماه هس که این دارو هارو استفاده کردم و استرس دارم که جواب میده یا نه من تنبلی تخمدان هم دارم ممنون میشم تجربیاتتونو در اختیارم بزارید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من هردوبارداریم ماه اول استفاده از قرص و امپول باردار شدم تنبلی شدید دارم طوری که ی تخمدونم کلا کار نمیکنه حتی به دارو هم جواب نمیده

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
عزیزم میشه بگی مشکلات چی بود

مشکلی نداشتم یه سال اقدام کردم نشد قرص خوردم البته کیست داشتم یه مدت

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
خدا یه دونه دیگه بهت بده گلم می‌شه بگی دلیل ش چی بوده آخه منم با لترو باردار شدم بدون آمپول  

منم بدون امپول بود. ربطی به دارو نداره گلم. منظورم این بود که با هزار تا ذوق و شوق باردار شدم اخرشم از دست رفت. نمیدونم دلیلش چی بود

من هردوبارداریم ماه اول استفاده از قرص و امپول باردار شدم تنبلی شدید دارم طوری که ی تخمدونم کلا کار ...

وای خدارو‌شکر عزیزم یعنی منم جواب میگیرم خیلی ناامیدم مشکلم همین تنبلی تخمدان اضافه وزن داشتم سیزده کیلو کم کردم رفتم دکتر این دارو هارو داده حالا سیزده روز از آمپول میگذره خیلی نگرانم که جواب نده بهم 

2706