2737
2739

میگه میخوام واسه همه نی نی سایتیا که بچه دار نشدن نماز بخونم ب نیتشون تا زودتر بچه دار بشن😍

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخی🤩🥰

اینجا رو از کجا میشناسه؟🤔😶

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2731
2738
😍😍😍😍😍عزیزممم  از طرف من دختر خاله ی خوش قلبت رو یه بووووس بکن😂😘😘😘😍

حتما😍😘

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بهش بگو با قلب مهربونش برای منم دعا کنه مشکلم یچیز دیگس ولی خیلی حالم بده التماس دعا راستی اسمم حدیث

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
بهش بگو با قلب مهربونش برای منم دعا کنه مشکلم یچیز دیگس ولی خیلی حالم بده التماس دعا راستی اسمم حدیث

چشم عزیزم حتما

2706