2703
2553

میگه میخوام واسه همه نی نی سایتیا که بچه دار نشدن نماز بخونم ب نیتشون تا زودتر بچه دار بشن😍

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی🤩🥰

اینجا رو از کجا میشناسه؟🤔😶

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2720
2714
😍😍😍😍😍عزیزممم  از طرف من دختر خاله ی خوش قلبت رو یه بووووس بکن😂😘😘😘😍

حتما😍😘

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بهش بگو با قلب مهربونش برای منم دعا کنه مشکلم یچیز دیگس ولی خیلی حالم بده التماس دعا راستی اسمم حدیث

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
بهش بگو با قلب مهربونش برای منم دعا کنه مشکلم یچیز دیگس ولی خیلی حالم بده التماس دعا راستی اسمم حدیث

چشم عزیزم حتما

2706