2737
2739
عنوان

مجردا بياين از خواستگاراى عجيب غريبتون بگيد بخنديم😂😐

| مشاهده متن کامل بحث + 373165 بازدید | 2028 پست

هرکی خاستگاری برای خاهرم یامن میومددزدکی ازپنجره نگاه میکردیم چون مسیرازدروازه مون تادرمون طولانی بود میتونستیم کلی دیدبزنیم خاستگارم راضی نبوددیدیم هی صداش کردن توحیاط نیومدبعدمادرشوداداشش کشون کشون اوردنش توحیاط😆دوباره دم رفتن نمیرفت کشون کشون بردنش😂

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واى 😂😂😂😂😂چقدر بد گفته

تازه پسره هیچی نداشت خودخانواده پسر هم مستاجربودن اینهمه کلاس گذاشتن یادم رفت قدم هم پرسیدمیگفت قددخترت چندسانته مامانم گفت نمیدونم میگفت خب ازدخترت بپرس چندسانته

من از اینایی ک وقتی ردشون میکنی میان میگن سنت داره میره بالا و غیره خیلی بدم میاد🙄😒خب لامصب اکر میخواستم ب هر عنچوچکی رضایت بدم الان مامان بزرگ بودم😒

خودم ی دفعه قبلا توی دانشگاه روی ی پسری کراش داشتم بعد ی روز داشتم باهاش صخبت میکردم یکی از منشی های بخش اداری جلوی اون ازم خواستگاری کرد😬خیلی کیف داد😂

2731
سنتی همیناش رو مخه و اعصاب خورد کن..منم یه خواستگار چندوقت پیش سر زده اومدن خونمون هرچی مامانم گفتن ...

آره واقعا منم خواستگار بی شخصیت مثل این خواستگار تو داشتم فکرکن نزدیک ساعت ۱ شب مادر زنگ گفت فردا ظهر میام خداستگاری مامانم گفت باباش خوابه گفت برو بیدارش کن🙄

بعد گفت ظهر میام چون توی لیست چندتا دختر دارم فردا باید بدم ببینمشون😶 یعنی میخواستم همونجا تلفنمو از سیم بکشم

الان به مامانم گفت ببین تو اینستا پسرا از تیپ و ظاهرم خوششون میاد ولی سنتی مادر و خواهرها خیلی سختگیرن پسر نمیارن . مامانم الان فهمید حرف من درسته در این مورد

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2740
من خواستگارم وقتی حرفمون تموم شد گفت ببخشید من لباسمو مرتب کنم...منم گفتم باشه. بعد یهو برگشت گفت م ...

وا يعنى ميخواسته شلوارشو چيكار كنه😐😐😐😳😳😳

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
آره واقعا منم خواستگار بی شخصیت مثل این خواستگار تو داشتم فکرکن نزدیک ساعت ۱ شب مادر زنگ گفت فردا ظه ...

دقیقا همینطوره،مامان پسرا هرقدر هم تحصیلکرده و ظاهرا بافرهنگ و غیره موقع خواستکاری ب خال روی بازوی ادمم گیر میدن ولی خود پسرا کلی نگر ترن

دقیقا همینطوره،مامان پسرا هرقدر هم تحصیلکرده و ظاهرا بافرهنگ و غیره موقع خواستکاری ب خال روی بازوی ا ...

آره بخدا اصلا هیچکدومشون به اینکه دختر خوب و قانعی هستی نگاه نمیکنن

وقتی میگی با پسر بیاد بهونه میارن😢

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

من پنجم ابتدایی بودم چون هیکلم درشت بود خواستگار داشتم شهر ما هم شهر کوچیکی بود حرف ۱۹سال پیشه😀خواستگارم مزدا۳ داشت اون زمان دیگه ماشین فوق لاکچری تو شهر ما پژو بود طرف کبابی داشت تو تهران،بابا ومامانمم شاغلن هر دو بابام عصبی شد رد کرد چقد ناراحت شدم مخصوصا که داداشو آبجیم تحریکم میکردن که میرفتی تهران خوشبخت میشدی ماشین گرون سوار میشدی داداشم میگفت منم باهات میام تهران ماشینتونو میدین منم برونم خلاصه اینکه چقد از بابام بدم میومد میگفتم نزاشت خوشبخت بشم🤣🤣🤣میخوام بگم وای به حرف اون پدرو مادری که به حرف بچه برا ازدواج گوش بدنو با آینده اش بازی کنن بچه ای که به خاطر ماشین ازدواج کنه درک درستی از زندگی نخواهد داشت

2706