2733
2734
عنوان

مجردا بياين از خواستگاراى عجيب غريبتون بگيد بخنديم😂😐

| مشاهده متن کامل بحث + 373250 بازدید | 2028 پست

من خواستگارم وقتی حرفمون تموم شد گفت ببخشید من لباسمو مرتب کنم...منم گفتم باشه.

بعد یهو برگشت گفت میخوای اینجا وایسی؟!!! کپ کردما

رفتم بیرون...

نگو مبخواست شلوارشو درست کنه.

خدایا شکرت💜

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یکیش همین هفته پیش بود

پسره ی پررو بم گفت کارت عابرتو بده دست من ،من خوب بلدم چجوری زندگی رو مدیریت کنم😐😐

حالا بماند که خودش معلم بود وحقوق من صد در صد از اون بیشتره ،واقعا نمیدونم این همه رو رو از کجا اوردن😐😐

شاید سال ها بعد وقتی یه جایی با هم روبه رو شدیم بگیم این غریبه چقدر شبیه خاطره های من بود
2731
خیلی زنگ میزنن تا حالا ۵ تا اومدن ولی بهونه میارن و پسر نمیارن بعد کلی حرف میزنن و میرن دیگه پیداشو ...

سنتی همیناش رو مخه و اعصاب خورد کن..منم یه خواستگار چندوقت پیش سر زده اومدن خونمون هرچی مامانم گفتن فعلا شرایطمون مناسب نیس شماره تماس میدم یه وقت مناسب تشریف بیارید.عاقا اینا گفتن نه پنج دقیقه میشینیم و‌میریم.اومدن و حالا هرچی مامانم فامیلشونو میپرسید خانومه نمیگفت بحثو عوض میکرد ده بار پرسیدیم و جواب نداد بعدم زنگ زد جواب بگیره گفتیم نه زارت گوشیو قطع کرد😐

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹
من خواستگار خیلی دارم ولی شاید نصف شون منو نپسندن ، در صورتی که منم اونا رو نمیپسندم ، عادیه ، کاملا ...

میترسم از مورد قبول نبودن

بخدا دوتا مورد خوب راه ندادم به مامانن گفتم بگو نیان

الانم که از آقایی خوشم اومده توی دانشگاه از اساتید

من متاهلم  اما دوران مجردی یه خاستگار داشتم سال ۹۲ اینا بود بعد خاستگارم مهندس بود صبحا سرکار ...

عالى بود يعنى😂😂😂😂😂😂😂ميخواسته با ماشينش دلتو ببره

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
آدرس بده باهم بریم مرغ بخریم. ما مرغ نداریم واسه فردا🤣

والا خودمونم مرغ نداریم😂 از اون محله هم رفتیم 

البته چون من ازدواج کردم الان دیگ فکر نکنم بهمون مرغ بده 😂😂😂😂😂

خدا جونم  بچه هامو به خودت میسپارم مراقبشون باش
سال اول دانشگام یه خواستگار داشتم بخدا خدای جذابیت بود این پسر ک انقد خوشگل بود وخوشتیپ.معروف بود به ...

الان ازش خبر داری؟

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
کاش ی جایی بود مثل مغاره دخترپسرها میرفتن اونجا همدیگه را مدیدین صحبت میکردن پسند میکردن بعد میرفتن ...

من همون طبقه اول دم در ازدواج میکردم از بس تنبلم و حال و حوصله اینجور خریدا و پاساژ گردیارو ندارم 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
ما هنوز کسیو خونه راه ندادیم  یکیشون امسال عید زنگ زده بود.منم امسال پشت کنکوری بودم. طرف به ...

وا چه ادمايى پيدا ميشن

پس من از نظر اونا ديگه پير شدم رفت😂😂😂😂

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
میترسم از مورد قبول نبودن بخدا دوتا مورد خوب راه ندادم به مامانن گفتم بگو نیان الانم که از آقایی خ ...

عزیزم اصلا مورد قبول نباشی ، کاملا طبیعی هست ، این که ترس نداره ، هر دختری ممکنه مورد قبول نشه ، ما خواستگاری یه دختره رفتیم مثل ماه خوشگل بود ولی داداشم پسند نکرد ، زنگ زدیم معذرت خواهی کردیم 

2706