2733
2739
عنوان

خانمها بی بی چکم مثبت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 45 پست

سونو اول ۸هفته

دوم ۱۲هفته

سوم ۱۸هفته

بقیه هم بستگی به دکترت داره چندتا چاست بنویسه برای وزن

رنگ پوست هم ژنتیکیه عزیزم و یه موضوع پیش پا افتاده ست

به سلامتیش فکر کن تا رنگ پوستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باردارنیستم خودم پی سی او شدید دارم همسرم اسپرمش ضعیفه

دارچین حتما بخور

برای پی سی او حتما برو دکتر بهت دارو بده ولی تو پریودی گرمیجات و حلوای میتی نی نی سایت رو حتما بخور

به شوهرت هم یه مدت عرق کاسنی و انگور چروکیده یا مویز و کنجد بده .و پیازی و تخم مرغی که تو روغن سرخ شده.

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
خدانکنه ..فقط استرس نداشته باش منو همسرم سالم بودیم این استرس لعنتی نمیزاشت باردار شم با فولیکول خوب ...

عزیز دلم خدا حفظش کنه...من هرچی بیخیال میشم بیشتر حس میکنم باردارنمیشم😔😔۳سال بیخیال شدم بعد دکتررفتن شروع کردم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728
دارچین حتما بخور برای پی سی او حتما برو دکتر بهت دارو بده ولی تو پریودی گرمیجات و حلوای میتی نی نی ...

باشه گلم استفاده میکنم ..

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2740
عزیز دلم خدا حفظش کنه...من هرچی بیخیال میشم بیشتر حس میکنم باردارنمیشم😔😔۳سال بیخیال شدم بعد دکتررف ...

مرسی فدات شم .اخه استرس باعث از بین رفتن تخمک میشه تحت نظر باش ولی هی نگو این ماه میشم یا نمیشم خودتو سرگرم کن چیزای گرم بخور انشاالله ک این ماه باردار میشی

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
مرسی فدات شم .اخه استرس باعث از بین رفتن تخمک میشه تحت نظر باش ولی هی نگو این ماه میشم یا نمیشم خودت ...

فدات گلم .‌🧡🧡 من ۲بار ای وی اف کردم منفی شد قراره چند ماه بیخیال شم بعد برم سیکل دوباره ای وی اف انشالله هرچی خیره❤❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منظورم اینه که چون ناخواسته بوده و جوانب رو رعایت نکردیم میترسم تیره باشه،😐

وووووی همین اول راه چقدر ایراد گرفتی؟! 

یه کم ریلکس، آروووم... 

هر چی که باید بشه میشه... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2706