2733
2734
عنوان

خانمها بی بی چکم مثبت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 45 پست

مبارکه عزیزم قسمت منتظراایشالا بروپیش دکترخودش بهت میگه اولین سونوفک کنم سونوی تشکیل قلب توی هش هفتگیه البته من خیلی زیرشکمم دردداشتم چهارهفته فرستادم سونوی واژینال برای اطمینان ازاین که خارج رحمی نباشه

منظورم اینه که چون ناخواسته بوده و جوانب رو رعایت نکردیم میترسم تیره باشه،😐

ینی اگه جوانب رعایت میکردید سفید میشد? 😂😂 ینی چی دقیقا

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام شما با آی یو آی باردار شدین؟

نه عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
ناشکری نکن عزیزم..مبارکت باشه... امضامو بخون 😘

عزیزم انشاالله به همین زودیا بارداربشی و طعم مادریو بچشی باردارم از ته دل دعات کردم انشاالله به همین زودیا بیای و خبر بارداریتو بدی عزیزم

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2731
منظورم اینه که چون ناخواسته بوده و جوانب رو رعایت نکردیم میترسم تیره باشه،😐

شوهرم و برادرشوهرم جفتشون نا خواسته بودن.یکیشون رنگ برفه و اون یکی رنگ قیر.

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2

هشت هفته که شد باید بری سونو قلب که صداشو بشنوی.برو زیر نظر یه دکتر خودش برات مینویسه که چه سونو هایی باید انجام بدی‌.هفته دوازده هم سونو و آزمایش باید بری...رنگ پوست هم بیشتر ژنتیکیه ربطی به کار خاصی نداره که انجام بدی‌

عزیزم انشاالله به همین زودیا بارداربشی و طعم مادریو بچشی باردارم از ته دل دعات کردم انشاالله به همین ...

فدای دل پرمهرت دوست عزیز🥰🥰🥰

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2740
نه عزیزم

باردار نیستی الآن؟

میشه دقیق بگی مشکل چیه؟

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
برات از ته دل دعا کردم  انشالله خدا به حق امام رضا بهت این ماه یه نی نی سالم بده  به اما ...

فدای دل پاکت😘😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستی الآن؟ میشه دقیق بگی مشکل چیه؟

باردارنیستم خودم پی سی او شدید دارم همسرم اسپرمش ضعیفه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدای دل پرمهرت دوست عزیز🥰🥰🥰

خدانکنه ..فقط استرس نداشته باش منو همسرم سالم بودیم این استرس لعنتی نمیزاشت باردار شم با فولیکول خوب و امپول و دارو ماهی ک دکترو ول کردم خودمو زدم ب بیخیالی همون ماه جواب گرفتم 

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2706