2410
2553
عنوان

خانمها بی بی چکم مثبت شد

557 بازدید | 45 پست

توروخدا بیاین دلداریم بدین اخه ما قصد بچه نداشتیم حین رابطه چیزایی که باید رعایت میکردیم و نکردیم . یعنی   سالمه بعد تو هفته چند و چند دقیق باید سنو رفت 

رو رنگ پوست چه چیزایی تاثیر داره که روشن بشه .

خانما توروخدا جواب بدین تو رو جون بچه هاتون 

دوستان عزیز برای حل شدن مشکلات زندگیم یه صلوات بفرستید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ناشکری نکن عزیزم..مبارکت باشه...

امضامو بخون 😘

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2720

مبارکه😊

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2714

مبارکه عزیزم

اگه بچه خوشگل و سفید و تپل و باهوش میخای و خودتم زیاد چاق نشی تا میتونی از حجم غذات‌کم کن و میوه فراوون بخووور

ببین عاالیه اگه خودتم سفید نباشی بچت سفید و ناز میشه

میوه میوه میوه

رنگ پوست تیره چشه

منظورم اینه که چون ناخواسته بوده و جوانب رو رعایت نکردیم میترسم تیره باشه،😐

دوستان عزیز برای حل شدن مشکلات زندگیم یه صلوات بفرستید 
ناشکری نکن عزیزم..مبارکت باشه... امضامو بخون 😘

سلام

شما با آی یو آی باردار شدین؟

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2706