2737
2739
عنوان

با فرهنگ های مسافرت نرفته بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون از دعا خوبت ایشالا. من تا حالا تاپیک نزدم ولی اینی که شما گفتیو میزنم

فدایت.انشالله اولین تاپیکت خبر خوب باشه😍

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
به یه ننگی بگیریم باور کن همش اسهال میشیم😹😹ابرومون میره

اسهال خوبه بابا همه چیشو تحمل میکنم فقط سرایتش بالاس برا پسرم میترسم😢😢

اه اصلا هیچوقت فکرشم نمیکردم ی روز زندگیامون اینجوری شه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
اسهال خوبه بابا همه چیشو تحمل میکنم فقط سرایتش بالاس برا پسرم میترسم😢😢 اه اصلا هیچوقت فکرشم نمیکر ...

واقعا وقتی فیلم و عکس چند ماه پیشمون میبینم راحت بدون وقفه میرفتیم‌و میومدیم بدون ضد عفونی الان تعجب میکنم واقعا نمیتونم درک کنم قبلا اینقدر راحت بودیم

منم دلم سفرررر میخواد دو ساله هیچ جا نرفتیم

یکی از دوستای شوهرم چند روز پیش رفته کیش با زن باردارش😑😑😑😑😑

شوهرمنم گیر داده ک برج 8 بریم ولی منو پدرشوهرم سعی در منصرف کردنش داریم

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2740
واقعا وقتی فیلم و عکس چند ماه پیشمون میبینم راحت بدون وقفه میرفتیم‌و میومدیم بدون ضد عفونی الان تعجب ...

بیرون میرفتیم خوراکی میخرید با همون دستا باز میکردیم میخوردیم بااااورت میشه؟ زغال اخته از رو گاری میخریدیم یه اب میکشیدیم همونجا نمک میزدیم میخوردیم .میرفتیم بین جمعیت غذا میخوردیگ کی باورش میشه چقدددررر دست به پول میزدیم😬😬🤭🤭

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

من خودمو میگم.احساس میکنم خیلی ناشکری کردم...عید که میشد غررر میزدم به همسرم که چی!!!! سالی یکبار بریم بگیم عید شما مبارک(منظورم اقوام دورتر) یا مهمونی که پشت سر هم بود غرررررر میزدم که اه بسه خسته شدیم چه خبره هر شب هر شب.قیافه های تکراری😆 دیگه الان چندین ماهه همه چیز تعطیله...به شوخی به آشناها تلفنی که صحبت میکنیم میگم دلم واسه قیافه کج و کوله تون تنگ شد.....از شوخی گذشته خدا همه ما رو در پناه خودش بگیره

مرا هزار امید؛هست و هر هزار تویی💙💙💙💙
هر وقت کسایی که با رعایت پروتکل های بهداشتی رفتن سفر فقطم رفتن یک راست توی ویلاهاشون وضع درست شد نوب ...

آره واقعا.همممه از دم رفتن ویلاشون. معلوم نیست اونایی که کنار دستشویی و تو خیابون چادر میزنن و پیک نیکی میزارن کیا هستن؟!!!

انتقادپذیر باش دوستم

همسر من خیلی اهل مسافرت هست اما به خاطر کرونا، مسافرت نرفتیم. کم کم دیگه داره خل میشه از بی سفری😁

ولی من دلم تنگ شده واسه بیرون غذا خوردن، برای خرید رفتن، واسه زندگی بدون الکل و ژل که دیگه دارم از بوش خفه میشم.