2733
2734
عنوان

با فرهنگ های مسافرت نرفته بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 68 پست
آره واقعا.همممه از دم رفتن ویلاشون. معلوم نیست اونایی که کنار دستشویی و تو خیابون چادر میزنن و پیک ن ...

اونا ویلاشون سرویس نداشته تختش هم خراب بوده خلاصه ی کم معذب بودن تو ویلا اومدن کنار طبیعت لابد 

آدم آتیش میگیره از این همه بی فکری

هنوزم ی عده میان میگن سخت نگیر بدتره زندگیتو بکن ! 

در حالیکه اتفاقا باید سخت گرفت تا عمری بمونه و زندگی کرد

همسر من خیلی اهل مسافرت هست اما به خاطر کرونا، مسافرت نرفتیم. کم کم دیگه داره خل میشه از بی سفری😁 ...

و من همینطور چقدر بیرون میرفتی خوراکی میخوردیم

کافه میرفتیم

سفره خونه قلیون😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاله خسته شدیم

😂😂

والا هرچ رعایت نکنی بهتره 

من ک‌بیخیال شدم 

دیروز و‌پریروز خونه بابام باخاهرم رفتیم خرید البته باماسک منظورم اینکه ک همش میگن خونه خونه باشین بازم میگیری من ی مدت خونه بودم گرفتم اما خفیف 

بخدا یکی از دوستام از بس بهش فک کرد خودخوری میکرد اصلا بیرون رفت اما الان دوماهه گوشه خونه افتاده میگه نمیدونم جوری گرفتم 

2731
😂😂 والا هرچ رعایت نکنی بهتره  من ک‌بیخیال شدم  دیروز و‌پریروز خونه بابام باخاهرم رفتی ...

نباید حساس باشی منم حساس نبستم ولی رعایت میکنم شما احتمالا از همسرتون گرفتین 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
دقققققیییقققا من یکی از فامیلام هرررردیقه با شوهرش اینور اونوره رستوران پارک سفر همه جا تا حالا میگه ...

دروغ میگن .بعضیا اصلا مرضِ دروغ گفتن و خالی بستن دارن.ببخشید البته

انتقادپذیر باش دوستم
دروغ میگن .بعضیا اصلا مرضِ دروغ گفتن و خالی بستن دارن.ببخشید البته

نه گلم عکسا و فیلماشونو استوری میذارن همهجا هستن.امثال اینا زیادن که آمار کشورمون این شده متاسفانه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2740
نباید حساس باشی منم حساس نبستم ولی رعایت میکنم شما احتمالا از همسرتون گرفتین  

نه 

کرونا خفیف بود فقط حس بویایی و چشایی مو از دس داده بودم ک بعداز دوهفته خوب شدم 

اکثرا مردم  همین اتفاق براشون افتاده