2733
2734
عزیزم منم چاقم، واقعاً برای سلامتی خودمون بهتره که لاغر کنیم، مخصوصاً شما که جوون‌تر هستی و راحت‌تر ...

خیلی ممنونم عزیزم  

الان تو رژیم هستم . و ب این امید دارم که تا ۹.۹. ۹۹ به وزن  زیر ۱۰۰ برسه .

واقعا هم دارم تلاشم میکنم. 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما یک تپل جذاب هستی عزیزم غصه نخور منم تپلم هفتاد و پنج کیلو هستم با قد صد و شصت و هفت 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
2731

من کارمند بودم.کارشناس پرستاری .زیبایی نسبی.خانواده دار.۱۳۰ ک بودم هیچکی نیومد برام.خودمم اهل دوست پسر نبودم.بای پس معده کردم لاغر شدم ازدواج کردم

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
خیلی ممنونم عزیزم   الان تو رژیم هستم . و ب این امید دارم که تا ۹.۹. ۹۹ به وزن  زیر ۱۰۰ ب ...

آفرین، از رژیم کوتاه نیا. منم میخوام شروع کنم، الان دارم کمر درد می‌گیرم 😕

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738

پرخوری عصبی داری کنار دستت مواد کم حجم بذار تنقلات خام بخور نه شور و مزه دار عسل بخور حس کردی صعف داری عسل و چهار شیره بخور من نون و برنج رو تو ماه فقط دو وعده میخورم موهام مشکل پیدا نکنه نونم فقط جو نون سیاه سیب خیلی بخور پرتغال انار لیمو هم همینطور ناهار رو کلا حذف کن صبونه کامل بخور شام وقت نماز اعشا بخور شب موقع خواب چندتا خرما سیب زمینی ماکارونی نون و برنج فست فود رو کم کم بذار کنار سخته ولی ماهی یک بار بخور 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
مگه چاقي لاغري تو نظر همه يكسانه ؟ مثلا من از مرداي لاغر خوشم نمياد 😅🤷🏻‍♀️ سليقه ها فرق دا ...

باهم هم نظریم ..من شوهرم نه چاقه نه لاغر ...باز تپلی دوس دارم بدون شکم

خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.   
اوخی عزیزم یه چیزی بگم به فال نیک بگیر، تاریخ عضویتت دقیقا تاریخ عروسیه منه، مطمعنم یه خواستگار خوب ...

انشالله 

ممنونم 😍😍😍

باهم هم نظریم ..من شوهرم نه چاقه نه لاغر ...باز تپلی دوس دارم بدون شکم

ميگم ديگه ولي ديدم بعضي هم شوهر ميكنند مرد لاغر . نظرات متفاوته.

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
ميگم ديگه ولي ديدم بعضي هم شوهر ميكنند مرد لاغر . نظرات متفاوته.

ولی به نظر بیشترخانما مردای چهارشونه دوس دارن...لین مردا که از زن لاغریاچاق خوششون نمیاد متعادل

خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.   
آفرین، از رژیم کوتاه نیا. منم میخوام شروع کنم، الان دارم کمر درد می‌گیرم 😕

انشالله همه گی به وزن دلخواه مون برسیم.

من بخاطر همین چاقی اعتماد بنفسم زیر صفر هست . 

از همه خجالت می شکم 

2706