2733
2739

سلام من بچه ندارم یه ساله ازدواج کردم ولی الان بخام حق حضانت بگیرم از شوهرم میتونم؟یا باید بعد از بچه دار شدن باشه؟

بعد تو همون دفتر ازدواج انجام میشه یا مراحل دادگاه و رفت وامد واینا داره؟

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خدا ربطی نداره، من چاقم، همه‌ی خواستگارام حسابی بودن

الان ازدواج کردی؟ خدا رو شکر جان دلم 🥰 ولی سعی کن وزنت رو کم کنی به هیچ چیز و هیچ کس هم جز سلامتیت فکر نکن هدفت سلامتی باشه 😘

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
2728
انشالله همه گی به وزن دلخواه مون برسیم. من بخاطر همین چاقی اعتماد بنفسم زیر صفر هست .  ...

انشاءالله

چاقی اعتماد به نفس آدمو پایین میاره، ولی ما باید روشو کم کنیم 😉

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2740

مگه چاقا ادم نیستن که خاستگار ادم حسابی براشون نره 🤔🤐🤔🤐🤔

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
دست خودم نیست خیلی میخورم

عزیز ببین یه پودری هست از داروخونه تهیه کن خیلی خوبه.

اسلیم لست روزی ۲ پیمانه خیلی خوبه خوشمزه هم هست طعم موز و وانیل و شکلاتی هم داره .

و قرص اگه بخوای میتونم بهت بگم.قرص زیره و لیمو باریج سر یه هفته بعد از مصرف اشتهات کم میشه

من یه دختر جنگجو هستم که برای زندگیم میجنگم😍😍دوست داشتم تیکر و انشالله یه روز مامان بشم 
الان ازدواج کردی؟ خدا رو شکر جان دلم 🥰 ولی سعی کن وزنت رو کم کنی به هیچ چیز و هیچ کس هم جز سلامتیت ...

مرسی از توصیه‌ت 🙂

بله ازدواج کردم، خدا رو شکر همسر خوبی هم دارم.

هی سعی می‌کنم و رها می‌کنم. چون یه سری مشکلات دارم اذیتم می‌کنه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

من چاق نیستم ایده آلم خدا رو شکر اما استعداد چاقی فوق العاده ای دارم همیشه هم مواظب غذا خوردنم هستم انقدر که گاهی شوهرم میگه یه مدت معمولی غذا بخور میخوام چاق تو رو هم ببینم 😁 ولی من از چاقی میترسم شدیدا خدا رو شکر مامانم توی ۱۶ سالگی استعداد چاقیم رو کشف کرد از اون موقع رژیمم

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

اگه میتونی عمل کن (اسم عملشو نمیدونم ، یه مقدار از روده رو میبرن ،معده رو هم جمع میکنن)

اما برای سلامتی و زیبایی خودت بهتره لاغر کنی 

اصلا خواستگار خوب هم اومد ، بعد زایمان بشی ۱۵۰ کیلو خوبه ؟

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
عزیز ببین یه پودری هست از داروخونه تهیه کن خیلی خوبه. اسلیم لست روزی ۲ پیمانه خیلی خوبه خوشمزه هم ه ...

ببین خدا خیرت بده هر چی میدونی واسه لاغری بگو 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706