2737
2734
عنوان

همسرم استخاره میگره کسی خواست بگه 😊😇

| مشاهده متن کامل بحث + 2786 بازدید | 188 پست
حرفی ندارم چون هنوز کار خودم و همسرم رو قبول دارم  اما شما خیلی ناراحتم کردی حلالم کن اکر فکر ...

کارتون غلطه

اگر کسی بر مبنای استخاره ایشون تصمیمی بگیره و ب مشکلی بخوره

تا اخر عمر و اون دنیاتون مدیونین

نکنین ازین کارا

اتفاقا انقد ادمای بیسواد هستن ولی نفهم نیستن تا بهشون میگی فلان کتاب ائمه این رو گفتن یا خدا این ر ...

عزیزم !رویه شما اصلا جالب نیست :)

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا انقد ادمای بیسواد هستن ولی نفهم نیستن تا بهشون میگی فلان کتاب ائمه این رو گفتن یا خدا این ر ...

شما لطفاً اگه مخالف این تاپیک بفرما بیرون 

اگر چیزی تو زندگیت نداری..چون درخواست نکردی🌱 وزن اولیه ام ۶۸🌵وزن الانم ۶۵ و وزن هدفم ۵۲🥰🥰🥰تا ۳۰اذر ۵۲کیلو شدم😍😍🤩🤩🤩

خجالت اوره شمايى كه به ظاهر باخدا و فهميده اى مياى اينجور تاپيك مردم خراب ميكنى استخاره شاخ غول شكستن نيست كه قرار باشه پيغمبرزاده ها واست بگيرن امام جماعت مسجد هم ميگيره جمع كنيد اين بند و بساطتونو احترام استارتر رو نگهداريد خيلى خانم خوبيه كه جوابتون نميده!

2731
شما هم در قبال خراب کردن تاپیک مردم مسئولی !

معلومه ک در مقابل بدعت تو دین سکوت نمیکنم

شما هم مقابل فهمیدن داری مقاومت میکنی

رفرنس گذاشتم جناب

کمی مطالعه کن تا بدونی این حرفا وادعاها تو دین نیس

همینا مردم رو ب روحانیت بدبین کردن با این چیزای من دراوردیشون

معلومه ک در مقابل بدعت تو دین سکوت نمیکنم شما هم مقابل فهمیدن داری مقاومت میکنی رفرنس گذاشتم جناب ...

شما تنها میفهمی :) 

بقیه نمیفهمن !

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
استخاره یعنی ادامه بدم یا نه شما شروع به حرک میکنی و باقی با خداست عزیزم 

شما همسرت نشسته استخاره میکنه کنارت، شبم تو آغوشت میکن.

شوهر منو دادن دست یکی دیگه. همون خدایی که میدونست من کسی رو ندارم. استخاره و فال و دعا به هیچکارم نمیاد. استخاره میگه شروع کن.... تو هر کاری میکنی نمیشه که نمیشه

عزیزم !رویه شما اصلا جالب نیست :)

دیگه وقتی جواب ب حرفای مستدل ندارید همین جملات اینجوری رو باید بگین

هیچ کس در دین بهش اجازه داده نشده ادعای استخاره گرفتن و این چیزا رو بکنه

مردم رو ب بیراهه بکشونه

2738
دیگه وقتی جواب ب حرفای مستدل ندارید همین جملات اینجوری رو باید بگین هیچ کس در دین بهش اجازه داده نش ...

همون چارتا کتابت رو بخون حاجی 

تا یکم طرز رفتار با بقیه رو یاد بگیری 

ریپ نکن 

شما تشریف ببر درم ببند سوز میاد

😂😂😂 عزیزم 

نمی‌دونم مشکلت از کجاست 

مثلا خیلی انسان دوستی خیلی با معرفتی نگرانی کسی با حرف استخاره بهش ضرر برسه 

اونوقت رفتارت گویای شخصیتته

کسی که خیلی حالیشه انقد ریپ نمیزنه و جواب نمیده گلم 

به حال خودت میذارمت

اگر چیزی تو زندگیت نداری..چون درخواست نکردی🌱 وزن اولیه ام ۶۸🌵وزن الانم ۶۵ و وزن هدفم ۵۲🥰🥰🥰تا ۳۰اذر ۵۲کیلو شدم😍😍🤩🤩🤩
شما همسرت نشسته استخاره میکنه کنارت، شبم تو آغوشت میکن.  شوهر منو دادن دست یکی دیگه. همون خدای ...

ینی چی شوهرتون دادن دست کس دیگه 

میشه بگی 

2706