2737
2734

یه ساعت کار داشتم رفتم بیرون

با پوشش مانتو جلو بسته و مقنعه کاملا با حجاب

برگشتنی یه مرد از کنارم رد شد آروم گفت جوون

یکم دیگه رفتم یه اکیپ بودن یکیشون گفت به به

یکم دیگه رفتم یه پسربچه ۱۸/۱۹ ساله گف چقد خوشگلی تو

دیگه زدم به سیم آخر گفتم میزنم تو دهنتتا

رفت 

دیگه اخرین مرحله ک اومدم سوار تاکسی بشم یه مرد حرف خیلی بدی بهم زد گف چه ک....

واقعا خیلیییی حس بدی بهم دست داد با اینکه من مقصر نبودم پوششم واقعا بد نبود

میخاستم یچیزی بهش بگم اما واقعا زبونم قفل شد فقط رفتنشو نگا کردم

الانم واقعا اعصابم خورده

حرفم اینه آقایون خواهش میکنم رعایت کنید تجاوزفقط جنسی نیست

بِه از این چه شادمانی🥰✨ که تو جانی و جهانی 😌❤️

👍👍

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

البته این متلکای خیابونی متاسفانه منطقه تا منطقه است

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
2738
چطور انقدر تیکه میندازن بهتون؟خیلی خوشگلین یعنی؟؟والا واسه من تو کل عمرم نهایت دوسه بار پیش اومده،تو ...

نه خیلی خوشگل نیستم

اما احساس میکنم بعضیا خیلی بی غیرت شدن

بِه از این چه شادمانی🥰✨ که تو جانی و جهانی 😌❤️

من فقط یبار یه اوسکول پلشت بهم گفت خوشگله😂😂😂

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
2706