2733
2734
عنوان

اقایون خواهش میکنم رعایت کنید همه چیز غریزه نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 61 پست
اووه چقدر داغون بوده محلی که رفتی

محله نبودم خیابونای اصلی شهر بودم و سریع میرفتم تا برسم اما متاسفانه با ادمای خوبی برخورد نکردم

بِه از این چه شادمانی🥰✨ که تو جانی و جهانی 😌❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

از بس رو دادیم بهشون 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
2738

جالبه هرچی بی کلاسه و سطح پایینه تیکه و متلک میندازه 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

به منطقه هم نیست بالا شهر هم همینه 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
اینجوری پیش بره ادم دیگه کم کم دل نمیکنه جایی هم بره  احتمالا اندامت  تو دیدشون بوده بیشت ...

مانتوم بدن نما نبود اصلا

خیلیم چاق نیستم

به منطقه هم نیست بالا شهر هم همینه 

احساس میکنم به خیابون و کوچه ربطی نداره چون قبلنم رد شده بودم ازاونجا و خیابونای اصلی شهره از جای دیگه نمیتونستم رد شم

2706