2733
2734
سلام هنرمندان عزیز
من میخوام برای اولین بار توی زندگیم شیرینی درست کنم اما نمیدونم پیمانه یعنی چقدر؟!؟؟!!

خواهش میکنم بگین پیمانه چقدره؟!؟! الان 20 دقیقس عین .... توی گل موندم که پیمانه یعنی چقدرررر؟؟؟؟

مرا با خود درآمیز و رنگ های بی شمارت را در وجود سنگی جای ده تا دلم رنگین کمانی از یاد و شمای تو باشد....
فکر کنم با لیوان دسته دار میشه به عنوان پیمانه استفاده کرد
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای مرسی الناز جون

یعنی برای همین شیرینی که لینکشو گذاشتم جواب میده با همون 3 تا تخم مرغ؟
مرا با خود درآمیز و رنگ های بی شمارت را در وجود سنگی جای ده تا دلم رنگین کمانی از یاد و شمای تو باشد....
2728
فکر میکنم عزیزم
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ

از لیوان دسته دار میشه به عنوان پیمانه استفاده کرد ولی نه برای شیرینی پزی
شیرینی و کیک پزی، خودش پیمانه های مخصوص و قاشقهای مخصوص اندازه گیری داره.
همه جا هم هست.
هم لوازم قنادی ها دان هم پلاستیک فروشی
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
2740
من بیشتر مواقع پودر کیک آماده میخرم رو اونا نوشته از لیوان به عنوان پیمانه استفاده کنید
ممنون نادیا جون

یعنی الان اگه بخوام با همون لیوان درست کنم خراب میشه؟ چون برای ظهر میخوامش نمیتونم برم بیرون

لینکشو گذاشتم اینو میخوام درست کنم:
http://hanichef.blogfa.com/post-40.aspx

مرسی هستی جونم
ولی درسته شیرینی پزی فرق داره امیدوارم موفق بشی نوش جونت
ممنون الناز جونم خیلی کمک کردی اگه درست کردم و خوب شد عکسشو میذارم اینجا

نه اینکه خراب بشه.
چون شما دفعه اولته بهتره با اونا کار کنی که یه موقع کم و زیاد نشه تو ذوقت بخوره.
و گرنه آشپزهایی که قبلا کار کردن، اصلا ممکنه چشمی کار کنن.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
2706