2733
2739
عنوان

کیا خودشون نماز میخونه اما همسرشون نه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمنم همینو میگه اینقد ذوق میکنه من نمازبخونم

دلیلشو هنوز کشف نکردم ولی احساس میکنم بیشتر اقایون از نماز خوندن زنشون ذوق میکنن

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
2731
2738
هاها دقیقا همسر من همینه. میگم میخوای از صاعقه عذاب الهی درامان باشی، یه موقع نمیخونم یادآوری میکنه ...

منم وقتایی ک دعا میخونم کلی ذوق میکنه ما براشون وای فای بدون رمزیم هرچی از خدا بخوان رو ما دایورت میکنن😂

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕

واقعا نماز نمیخونیدو خیر میبینید؟نماز جز اصول دینه‌.نباید با ادم بی نماز رفتو امد کرد.استخون ادم بی نمازو اگ باهاش یه پرنده لونه درست کنه خونه های اطراف اون لونه پرنده بی برکت میشن.ساده نگذرید از نماز.کلید همه چیز نماز.نمازی ک درست خونده بشه و باخلوص نیت از تمام گناهان جلوگیری میکنه.الهی ب حق امام زمان نور ایمان ب دل هاتون بتابه و نمازی با خضوع و خشوع بخونید.

ماملت امام حسینیم
واقعا نماز نمیخونیدو خیر میبینید؟نماز جز اصول دینه‌.نباید با ادم بی نماز رفتو امد کرد.استخون ادم بی ...

آخه وقتی نمیخونه چه باید کرد؟من خیلی کارا کردم از حدیث و خوش برخوردی و دعوا و همه چی

2706