2737
2739
عنوان

کیا خودشون نماز میخونه اما همسرشون نه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 46 پست

من با غیر مذهبیا که اعتقاد ندارن کاری ندارم

ولی یه ادم مقید اگر همسرش حدود رعایت حلال و حرامش مثل خودش نباشه اذیت میشه، مخصوصا زمانی که از پول اون هزینه خورد و خوراک میکنه

و

اینکه یه ادم مقید به ذریه  و نسل و اولادی که از خودش میمونه خیلی اهمیت میده که صالحات باقیات باشن و صالح و سالم باشن، متاسفانه اکثر بچه هایی که در این خانواده ها بزرگ میشن اعتقادات مذهبی محکمی ندارن چون همیشه دچار سردرگمی ان که پدر درست میگه یا مادر.

بنظر من اول معبار ادم مقید، هم طرازی عقاید دینی با همسرش هس، حتی خانواده همسرش هم مهمه که چقدر تقید دارن.

من و همسرم هر دو نماز می خونیم

ولی سطح عقاید من محکمتره

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با غیر مذهبیا که اعتقاد ندارن کاری ندارم ولی یه ادم مقید اگر همسرش حدود رعایت حلال و حرامش مث ...

میدونی الان خلیاعقایدشون فرق کرده شوهرمن قبلا اعتقاداتش باالانش زمین تا آسمون فرق کرده

آخه وقتی نمیخونه چه باید کرد؟من خیلی کارا کردم از حدیث و خوش برخوردی و دعوا و همه چی

این کتاب من نماز را دوست دارم خیلی خوبه.سعی کنید اشپزی میکنید سوره قدرو کوثر و قریش و ایه۳۵سوره نور بخونید باعث میشه معونیت بیشتر شه.سی دی سخنرانی حاج اقای ماندگاریم عالیه واقعا انقدر قشنگ میگن ادم جذب میشه.ان شاالله ک همسرتون اصلاح شنو بخونن واقعا زجر اوره راست میگید.زنگ بزنن ب مشاوره عای دینی حرم امام زضا اونام خیلی خوب توضیح میدن.

ماملت امام حسینیم
2728
آخه خیلی برام عجیبه خیلی اینکه خانواده شهیدن و همشون مومن و نماز خون جز همسر من 

عزیزم شوهرمنم خانواده شهیده ولی نماز نمیخمنه برعکس مادرشوهرم همش درحال قران خوندنه

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
میدونی الان خلیاعقایدشون فرق کرده شوهرمن قبلا اعتقاداتش باالانش زمین تا آسمون فرق کرده

عزیزم ایه قران داریم که میگن همیشه تو قنوت از خدا بخواین

.

رَبَّنَا لاَ تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إِذْ هَدَيْتَنَا وَهَبْ لَنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً إِنَّكَ أَنتَ الْوَهَّابُ (8، آل عمران)

پروردگارا! دل هايمان را، بعد از آن که هدايت کردي، (از راه حق) منحرف مگردان؛ و از سوى خود رحمتى بر ما ببخش، زيرا تو بخشنده اى.

یعنی فقط اینکه هدایت بشیم کافی نیس، خیلی از هدایت شدگان ممکنه دوباره برگردن بسوی تاریکی، پس باید ببینیم تغییر عقایدمون تو راه درست بوده یانه، الگو هم پیامبر رحمت ص و ائمه معصومین ع هستن، ببینیم با تغییر عقیده بهشون نزدیک شدیم یا دور؟

عزیزم ایه قران داریم که میگن همیشه تو قنوت از خدا بخواین . رَبَّنَا لاَ تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إ ...

اعتقادات هردومون ضعیف شده ولی من پایبند ترم اون کلا داغون شده بعضی وقتا کفرم میگه

اعتقادات هردومون ضعیف شده ولی من پایبند ترم اون کلا داغون شده بعضی وقتا کفرم میگه

اگه دوس داری برگردی و اعتقاداتتون قوی بشه،

اول ببین چه چیزی باعث این شده؟ ادم های دور و بر، ماهواره، بعضی وقتا تکرار گناه اونو برامون عادی میکنه و قلبمون سخت میشه، هرچی بود سعی کن حذفش کنی

ارتباط با ادمای مومن، زیارت، قران خوندن و تدبر درش میتونه به تقویتش کمک کنه

2740
ازبس بدبیارز توزندگیم اوردم ازهمه چی ناامیدم

بخدا زندگی همه همینه، پر مشکله، اخرالزمان خوبا غربال میشن، اخرالزمان دینداری مثل نگه داشتن اتش در دسته، ولی زندگی این دنیا بالاخره خوب یا بد تموم مبشه، اصل اخرته که در انتظارمونه🍃🌿

اینایی که میگن به من ربطی نداره

ببین درسته هیچکس رو تو گور اون یکی یخونن

ولی نماز نخوندن یه سری بی برکتی ها داره.رزق ها رو دور میکنه.بناست چیزی بهت بدن نمیدن بخاطر نمازت

حالا همسرتون اگه زندگیش بی برکت شه رو زندگی شما هم تاثیر داره

و در نهایت اینکه حداقل تلاش خودمونو بعنوان یه زن بکنیم

بدونیم شوهرمون سرماخورده بگیم جسم خودشه به من چ

الانم هم روح نیاز به کمک داره واسه تعالی

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
آخرتی هست؟

عزیزم اگه نبود که خدا روز عاشورا زمین و زمان رو در هم میکوبید، اصل تجلی عدالت خدا در قیامته، عزیزترین و پاکترین بندگان خدا ائمه بودن، چقدر زندگی راحتی تو این دنیا داشتن؟!این همه سختی و رنج کشدین برای چی؟ برای پول یا مقام؟؟!! امام حسین ع شش ماهه دادن برا اینکه حرف خدا رو بگوش ما برسونن، که مردم اخرتی هس تو این دنیا خوب باشید، خدا به انسان ها اختیار داده، خوب و بد رو هم بگوششون رسونده، گفته این دنیا مهلت دارین بواسطه اختیارتون خوب و بد رو انتخاب کنید ولی اون دنیا باید پاسخ بدین...

مگه میشه فلسفه حیات ما فقط مختص به این دنیا باشه؟ یعنی اینقدر پوچ؟؟ با چشم داریم این همه ظلم در دنیا رو میبینیم، ایا ظالما در این دنیا تقاص همه ظلمشون رو دادن؟؟ اگر خدایی هس لازمش اخرتی هس که عدالت برقرار بشه.

تعداد زیادی از ایات قران فقط بشارت از قیامت میدن.

2706