2733
2739
درسته ولی خیانت ثابت بشه طرف سنگسار میشه در اصل مهریه عندالمطالبه هست باید نقدی سر سفره عقد داماد بپ ...

عزیزم سنگسار مراحل خودشو داره کسی ک درخواست سنگسار میده باید دیه اون شخص تو حساب دادگاه واریز کنه مثل کسی ک قتل انجام میده خانواده مقتول دیه نفس واریز میکنن و حکم اعدام انجام میشه

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بزن تو نت سنگسار داریم . مهریه ام به چندین دلیل ساقط میشه که یکی از دلایلش زناس

من خودم حقوق خوندم ومیدونم.سنگسار نداریم واعدام با طناب داریم.زنا بعد از ازدواج هم مهریه رو ساقط نمیکنه اون عدم باکره بودن دختر هستش(اگه به عنوان دوشیزه خودش رو جا بزنه)

#نه_به_فمینیسم
2740
حرف شما درسته که حیا ونجابت جنسیت نمیشناسه ولی خب این زنای خراب هستند که حلقه فساد رو میچرخونن چون م ...

من کلا با حرف شما موافق نیستم دنیا خرابه چون زنای خراب وجود دارن  ؟؟؟ 

من اگه روزی بفهمم یک خانم وارد زندگیم شده حتی برای دوستی ساده باز هم همسرم رو مقصر میدونم 

تا مردای خرابی وجود نداشته باشن زنای خراب به وجود نمیان 

حلقه فساد رو زنا میچرخونن ؟؟ نه مردا بی رحم و سنگدلن و بویی از عاطفه نبردن و میچرخونن اما علم و زیرکی زن همیشه مدیریت کرده 

اتفاقا مثال خوبی زدی ما کشورایی مثل تایلند داریم که زنان میچرخونن چون مردانش عرضه و وجود گردوندن نداشتن تا مردای هرزه هستن که پول بدن ...... 

من کار هرزگیرو زن و مرد نمیدونم هرزگی به جنسیت نیست 

خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه کسی رو منع نکنید یا سرزنش خدا دوست نداره همون خانم شاید الان پشیمون باشه 

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
😂😂😂 والا دلم پوکید انقد حرص خوردم هر کار دلش خواست کرد بعد به خواستگارای بعدیش بگه تفاهم نداشتیم

خوبه خدا نیستی شما ههه

بترس از روزی ک اخیشا سرت بیاد

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
دلم نمیاد بگم. ولی پسر خاله ی منم مثل پسر خاله ی شما و این اقا... هر کی بهش گفت زنت فلانه ، گفت ببین ...

فقط میشه گفت خدا عقل و صبرشون بده🙏

آخر عاقبت ما هم بخیر بشه ان شاءالله 🙏

😂😂😂 والا دلم پوکید انقد حرص خوردم هر کار دلش خواست کرد بعد به خواستگارای بعدیش بگه تفاهم نداشتیم

زنای اینجوری چرا اصلا ازدواج میکنن؟؟کسی ک راحت به همسرش خیانت کرده و جدا شده چرا بخواد دوباره ازدواج کنه؟؟؟؟اون ک رابطه نامشروع براش عادیه بدون ازدواج بره به کارش ادامه بده چندتا خانواده رو هم بدبخت نکنه

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
ببخشید اذیت شدی این م جاریش ازش شکایت کرده بخاطر اینکه عکسای بی حجاب جاریشو داد به دوست پسرش یعنی ...

نه عزیزم پسره خر نیست بلانصبت بیاد زن خائن بگیره که همیشه باید نگهبانیشو بده دوباره نره خیانت کنه از نظر شرعی این زن و پسر نمیتونن ازدواج کنن با هم چون هر مردی که با زن شوهر دار ارتباط داشته باشه بعد طلاق حرام اندر حرام هست ازدواجشون حتی گفته شده انگار با خواهر یا مادر خودش ازدواج کرده ،

2706