2733
2734
چون ما زنا باید عزت نفس داشته باشیم و زیردست و پاها نباشیم چون این خانم باید بدونه اون اقا این خانوم ...

کاری ب درس غلط کار اون خانوم و تصورات پارتنرش ازش ندارم 

مشکلم با عقیده استاتر و امثال ماس ک چون ی زن خطا کرده پس باید از حق طبیعیش بگذره مهریشو ببخشه سنگسار بشه

ولی اگ اون اقا مرتکب این اشتباه میشدم ایا حاضر بود اموالشو بده ب خانوم -؟! ایا کسی دنبال سنگسار شدن مردای خائنم هس؟! 

اینجاس ک باید گفت ما خانوماحتی خودمونو و حقوقمونو زیر سوال میبریم

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون میشه تدلیس که اگه تدلیس باشه اصلا عقدی صورت نگرفته وبرای هر بیماری هم نیست وامراض سخت ومعمولا صع ...

درسته ولی خیانت ثابت بشه طرف سنگسار میشه در اصل مهریه عندالمطالبه هست باید نقدی سر سفره عقد داماد بپردازه ولی مردم میزارن برا طلاق حتی شرعا شوهر بدهکار هستش طلاق بگیره یا نگیره 

👍😒 حالا اگه بر عکس بودا اول میگفتن به زنه ببین چیکار کردی  1- حامله نبودی رابطه نداشته ب ...

حرف شما درسته که حیا ونجابت جنسیت نمیشناسه ولی خب این زنای خراب هستند که حلقه فساد رو میچرخونن چون معمولا مردها به دنبال زنان بودند مثلا ما کشورهایی مثل تایلند وترکیه رو داریم که زنان اونجا رو میچرخونن ولی برعکسش رو نداریم که کشور یا کشورهایی باشن که مرد هاشون اونجا منتظر باشن وزنان برن اونجا وبه مرد پول بدن برای رابطه

#نه_به_فمینیسم
2731
این اشتبه توسط دو نفر انجام شده، پس دوتا مقصر داره که هردو به یه میزان باید تنبیه شن ، بلکه مرد ...

پس اون شوهر خانم که حقش ضایع شوه توسطه خانمش چی؟؟؟؟ اون یارو مجرده یه غلطی کرده اما این زن که متعهد بوده... نبوده؟؟؟ 

اینجور نگید توروخدا به سر پسر خاله منم اومد واقعا داغون شد توروخدا اینجور نگید عزیزجان

دلم نمیاد بگم. ولی پسر خاله ی منم مثل پسر خاله ی شما و این اقا... هر کی بهش گفت زنت فلانه ، گفت ببین دارن بهم حسودی میکنن، من که چیزی ندیدم و فلان

پول یه آپارتمان از دستش در اومد تا زمانی که یهو اومد خونه و دید خانمش تو بغل یه کارگره...

هر چیم میگفتن طلاقش بده میگفت نه توبه میکنه. اخرش زنه گفت جنازمم نمیاد اون خونه من یکی دیگر رو میخوام و رفت. اینم مجبور شد طلاقش بده درست وقتی که تو شهر بی ابرو شده بود.

خب چی میشه به این مدل مردا گفت؟

درسته ولی خیانت ثابت بشه طرف سنگسار میشه در اصل مهریه عندالمطالبه هست باید نقدی سر سفره عقد داماد بپ ...

آخه سنگستر خیلی شرایط سختی داره والان انجام نمیشه به جاش اعدام دارن.تازه اگه خود زن نگیره مهریه اش چون به ارث میرسه،وراثش میتونن مهریه رو بگیرن

#نه_به_فمینیسم
2740

اینایی که گفتم درمورد مرد هم صادقه 

یعنی اگه مرد خیانت کنه بازم عکس و فیلم و پرینت به درد نمیخوره

فقط وجود دو شاهد مرد عاقل

برای همین میگم حتما مهریه داشته باشید چون ابزاری هست برای اعمال فشار درمواقع اضطراری

مثلا مرد خیانت کرده و شما فهمیدین طلاقتون هم نمیده میگه بشین سر زندگیت منم خیانت نکردم

قانون هم کاری نمیتونه بکنه چون نمیتونی ثابت کنی چون دو تا شاهد نداری که زنا رو‌دیده باشن

قهر هم بکنی بری خونه بابات میره از دادگاه حکم عدم تمکین میگیره برات

اونوقت فقط مهریه نجاتت میده

مرد در ازای بخشش مهریه طلاقت میده

البته از مهریه مهمتر حق طلاقت که به من نداد همسرم ولی هرکی بتونه بگیره خوشا به سعادتش

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
دلم نمیاد بگم. ولی پسر خاله ی منم مثل پسر خاله ی شما و این اقا... هر کی بهش گفت زنت فلانه ، گفت ببین ...

وای من تاحالا باورم نمیشه یه دختر خیلی سنگین چادری وفلان ابروی ما محجه هارو برد بخدا...

پس اون شوهر خانم که حقش ضایع شوه توسطه خانمش چی؟؟؟؟ اون یارو مجرده یه غلطی کرده اما این زن که متعهد ...

عزیزم اگه بخواییم خطاکار واقعی رو پیدا کنیم دایره افراد وسیع تر میشه، کمکاری که شوهر اون خانوم انجام داده، تربیت غلط پدر و مادر اون خانوم، و اون پسر مجرد ، خیلیا دخیل میشن، من عذر فرد مجرد رو بیشتر میدونم چون نیت اون شیطانی تره، ولی شوهرش هم نباید از حق خودش بگذره، خانومش اگه تو زندگیش مشکل داشته باید جدا میشده نه اینکه خیانت کنه

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
ببخشید اذیت شدی این خانم جاریش ازش شکایت کرده بخاطر اینکه عکسای بی حجاب جاریشو داد به دوست پسرش یعنی ...

نه عزیزم جرمی ک انجام میشه و بابتش دادگاه تشکیل میشه پاک شدنی نیس یا پرونده باز می مونه تا مراحل انجام شه یا حل میشه و مختومه میشه مثل این می مونه قتل انجام بدی و رضایت بگیری اونی ک قتل انجام داده ازاد میشه اما پرونده قتلش موجوده این خانم هم ممکن رضایت بگیره و ازاد بشه اما جزییات پرونده اش می مونه تو سیستم اداری دادگاه 

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
دقیقا زن خودش خاسته خیانت کنه

این زن هیچ حیایی نداشته مگه میشه 2هزارتا عکس گرفته. باشه ازش نپرسه عکس فیلم میخوای چیکار تهشش خواستن جفتشون حال کنن فیلم چی بشه پس اون زن هیچ حد و حدودی نداشت وحشتناک ترین کار اون زن کرد

2706